ARTYKUŁ

25 tys. personalizowanych zaproszeń na Festiwalu Marketingu

Wystawcy Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań po raz kolejny mogą skorzystać z personalizowanych zaproszeń. OOH magazine jako jedyny organizator targów reklamy w Polsce udostępnia taką możliwość promocji.

- Zaproszenia z własną reklamą wybiera coraz więcej wystawców. Starają się mieć indywidualne podejście do swoich klientów. W niektórych przypadkach realizują nawet zaproszenia imienne - mówi Monika Opałka z OOH magazine.

Zaproszenia realizowane są m.in. w drukarni OpenPrint.pl - jednego z wystawców Festiwalu Marketingu. Drukarnia oferuje swojego usługi online w atrakcyjnych cenach i szybkich terminach realizacji.

Dodatkową pulę 10 tys. zaproszeń wydrukowała firma ViperPrint.pl, która otrzymała w ubiegłym roku tytuł Złotego Partnera OOH magazine i Festiwalu.

- Z drukarni ViperPrint.pl korzystamy od kilku lat. Współpracujemy przy różnych wydarzeniach i zawsze otrzymujemy wysokiej jakości produkty: zaproszenia, wizytówki czy też notesy reklamowe - dodaje Monika Opałka.

Współpraca w zakresie wysyłek promocyjnych została również nawiązana z firmą de ART, która zajęła się kompleksowym dostarczeniem kopert potrzebnych na działania marketingowe Festiwalu.

www.festiwalmarketingu.pl

KL

Dodane tagi