NEWS

Koperty „szyte na miarę" - od GAMA dla DDB&Tribal

Drukarnia GAMA wykonała na potrzeby agencji reklamowej DDB&Tribal serię kopert „szytych na miarę", przeznaczonych do wysyłania nietypowej korespondencji.

Każdego dnia agencje reklamowe wysyłają materiały różnego typu - od projektów wizytówek po banery i plakaty. Do części z nich wystarczy zwykła koperta lub opakowanie dostarczone przez kuriera. Ale bywają i takie, które ze względu na rozmiary lub wrażliwość, potrzebują rozwiązań o niestandardowych rozmiarach i właściwościach.

- DDB&Tribal to jedna z najbardziej znaczących i nagradzanych polskich agencji reklamowych ostatnich lat. Do jej klientów należą m.in. T-Mobile, PKO BP, PZU, Żywiec i McDonald’s. Wykonywanie kopert, w których wysyłana jest korespondencja materiałów do tak znaczących marek, jest dla nas wyróżnieniem. Na podstawie opisu wysyłanych materiałów zaprojektowano koperty w niestandardowym formacie i ciekawym wzornictwie. Wszystkie opakowania zostały wykonane z papieru brązowego Kraft 140g i usztywnione kartonem 350g - mówi Katarzyna Zielińska, Manager w Drukarni GAMA.

Drukarnia Gama jest firmą poligraficzną specjalizującą się w projektowaniu i produkcji opakowań kartonowych wykonanych techniką druku offsetowego. Firma współpracuje z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami dostarczając opakowania dostosowane do potrzeb klienta.

www.zpapieru.pl

JK

Dodane tagi