NEWS

Letnia promocja wigilii firmowych w hotelach Vienna International

Vienna International w sierpniu ruszyła z wczesną promocją służbowych kolacji wigilijnych. Wszelkie rezerwacje dokonane do 30 września to 10% zniżki i dodatkowe bonusy.

Wprawdzie pogoda za oknem nie sprzyja myśleniu o zimie, ale w branży eventowej planowanie z dużym wyprzedzeniem po prostu się opłaca.

„Zaplanuj i zarezerwuj wigilię firmową wcześniej”. Pod takim hasłem Vienna International promuje wcześniejsze rezerwacje świątecznych eventów służbowych. Oferta jest identyczna dla wszystkich hoteli VI w Polsce: Amber Baltic Międzyzdroje, andel’s Hotel Cracow, andel’s Hotel Łódź, angelo Hotel Katowice oraz Chopin Hotel Cracow. Głównym bonusem jest 10% zniżki na całe zamówienie oraz darmowy pokój dla organizatora. Dodatkowo każdy z uczestników spotkania dostanie od hotelu powitalny drink oraz słodki podarunek. Hotel zadba również o odpowiednią oprawę muzyczną wydarzenia, jak również świąteczną dekorację sali oraz pachnące menu w tradycyjnej bądź nowoczesnej odsłonie. To wszystko pod warunkiem rezerwacji do końca września br.

Ci, którzy skorzystają z promocji, zyskują również możliwość wyboru najdogodniejszych terminów, jak również sal. Co więcej – dorzucają cegiełkę do akcji „Szlachetna Paczka” Stowarzyszenia Wiosna. Vienna International przekaże 1% wartości wszystkich zamówień z promocji na pomoc polskim rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

www.vi-hotels.pl

JK

Dodane tagi