NEWS

Zmiany w zespole Vizeum Polska

Zmiany w zespole Vizeum Polska

Małgorzata Niska obejmuje stanowisko Innovation&Digital Managera w domu mediowym Vizeum Polska należącym do grupy Dentsu Aegis Network Polska.

Na nowym stanowisku Małgosia będzie odpowiadała za rozwój kompetencji digitalowych w ramach Vizeum, rozwój narzędzi i produktów oraz za projekty innowacyjne realizowane z wykorzystaniem potencjału agencji należących do grupy Dentsu Aegis Network Polska. Zastąpi na tym stanowisku Pawła Kuczmę,  który objął stanowisko Client Service Directora w agencji zajmującej się kampaniami w modelu Programmatic Buying/RTB – Amnet  Polska (grupa Dentsu Aegis Network Polska).

Małgorzata Niska ma 5-letnie doświadczenie projektach związanych z przygotowywaniem strategii mediowych i planowaniu mediów. Małgosia jest członkiem Route 500 - międzynarodowego programu rozwoju talentów grupy Dentsu Aegis Network. Jest współautorką projektu „ Kibicuj Paczką” realizowanego dla marki Tic Tac, który został nagrodzony w konkursie Innovation Award 2015 oraz wyróżnionego przez jury Golden Arrow projektu „Biało-Czerwone autobusy”. 

JK

Dodane tagi