NEWS

Nowości w ofercie Farmona FRESH&BEAUTY

W ofercie Farmona pojawiła się seria AROMATERAPIA MAGIC SPA, która otrzymała między innymi takie wyróżnienia, jak Medal Mercurius Gedanensis Uroda 2005 za serię do pielęgnacji ciała Magic SPA Aromaterapia, GLAMMIES 2015 – MAGIC SPA Luksusowe Mleko do Kąpieli Kwiat Majowego Bzu otrzymało nagrodę jako Najlepszy Kosmetyk SPA – wybór redakcji magazynu Glamour.

Olejek do kąpieli Energia Pomarańczy 500ml, cena: 22,00 zł. OLEJEK do kąpieli i pod prysznic Pomarańcza 50 ml, cena: 2,50 zł.
Olejek do kąpieli z naturalnym olejkiem eterycznym z pomarańczy, ekstraktem z otrębów pszennych i prawdziwie nawilżającym kompleksem Soft Skin. Orzeźwiający cytrusowy zapach wprowadza w pozytywny nastrój, zapewnia cudowną świeżość i uwalnia od stresu. Przywraca wewnętrzną harmonię, równowagę i komfort. Kąpiel otula zmysłowym zapachem hiszpańskich gajów pomarańczowych, a muślinowa piana, odżywcze otręby pszenne i kompleks nawilżający pozostawiają skórę jedwabiście gładką, miękką i delikatną.

Olejek do kąpieli Lawendowe Ukojenie 500ml, cena: 22,00 zł.
Olejek do kąpieli z naturalnym olejkiem eterycznym z lawendy, ekstraktem z otrębów pszennych i prawdziwie nawilżającym kompleksem Soft Skin. Przytulny zapach lawendy Mont Blanc pozwala przenieść się w czasy beztroskiego dzieciństwa, odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Idealny, aby zniwelować napięcie, wyciszyć i usunąć zmęczenie po całym dniu. Kąpiel otula zmysłowym zapachem, a muślinowa piana, odżywcze otręby pszenne i kompleks nawilżający pozostawiają skórę jedwabiście gładką, miękką i delikatną.

Olejek do kąpieli Wiśniowe Szaleństwo 500ml, cena: 22,00 zł.
Orzeźwiający, delikatnie cierpki zapach soczystych wiśni uwalnia od stresu, dodaje energii i wprowadza w doskonały nastrój, a bogata receptura doskonale myje i oczyszcza skórę, nie powodując jej wysuszenia. Aromatyczna kąpiel zapewnia cudowną świeżość i relaks po całym dniu, pozostawiając długotrwały efekt miękkiej, jedwabiście gładkiej i przyjemnie pachnącej skóry.

Farmona FRESH&BEAUTY

Fresh & Beauty Kwiatowy olejek do kąpieli 500ml, cena: 9,70 zł.
Wyjątkowo wydajny olejek do kąpieli z puszystą pianą i zniewalająco słodkim zapachem ekskluzywnych kwiatów doskonale myje i pielęgnuje skórę oraz uwodzi, relaksuje i odpręża. Specjalnie opracowana receptura olejku nie wysusza skóry, zapewniając maksymalny komfort. Dodatkowo delikatny zapach kwiatów róży i magnolii uwalnia od stresu, rozluźnia i relaksuje oraz zapewnia doskonały nastrój.

Fresh & Beauty Oliwkowy olejek do kąpieli 500ml, cena: 9,70 zł.
Wyjątkowo wydajny olejek do kąpieli z puszystą pianą i przyjemnie świeżym zapachem oliwek doskonale myje i pielęgnuje skórę, opóźniając procesy jej starzenia. Specjalnie opracowana receptura olejku nie wysusza skóry i delikatnie ją nawilża, zapewniając maksymalny komfort. Dodatkowo świeży zapach czarnych i zielonych oliwek wycisza i koi zmysły oraz wyraźnie poprawia nastrój. Po kąpieli skóra staje się jedwabiście gładka i miękka, otulona delikatnym zapachem oliwek.

Fresh & Beauty Rytualny olejek do kąpieli 500ml, cena: 9,70 zł.
Wyjątkowo wydajny olejek do kąpieli z puszystą pianą i energizującym zapachem zielonej herbaty z limonką doskonale myje i pielęgnuje skórę, a także oczyszcza z toksyn i wspomaga spalanie zbednej tkanki tłuszczowej. Specjalnie opracowana receptura olejku nie wysusza skóry, zapewniając maksymalny komfort. Dodatkowo orzeźwiająco świeży zapach dodaje energii i witalności oraz wyraźnie poprawia nastrój. Po kąpieli skóra staje się jedwabiście gładka i miękka, otulona delikatnym zapachem zielonej herbaty i limonki.

MO

 

 

Dodane tagi