NEWS

BBDO Warszawa z pierwszą kampanią dla DUON

Grupa Kapitałowa DUON działa od 2000 roku i zajmuje się sprzedażą i dystrybucją gazu ziemnego oraz energii elektrycznej. Kampania przygotowana przez BBDO Warszawa jest pierwszą kampanią na polskim rynku gazu o tak dużej skali.

Tematem kampanii jest oferta dostaw gazu i prądu skierowana do właścicieli domów ogrzewanych gazem ziemnym. W ramach oferty podpisanie umowy z DUON nie tylko gwarantuje ceny energii niższe niż te, które proponuje dotychczasowy dostawca, ale jest także premiowane ciekawym bonusem: darmowym miesiącem gazu, dowolnie wybranym przez odbiorcę.

Motyw wyboru „najzimniejszego” miesiąca, w którym bonus okaże się prawdopodobnie najbardziej wartościowy stał się głównym tematem spotu reklamowego.

Spot do obejrzenia: TUTAJ

- Wierzymy w insight o cechującym Polaków wyjątkowym sprycie i umiejętności wyszukiwania najlepszych rynkowych okazji. Dlatego proponujemy klientom zabawę, w której  zawsze zdobędą atrakcyjną korzyść finansową. Od ich umiejętności przewidywania pogody zależy jednak jak duża ona będzie - mówi Maciej Kościński, Dyrektor Marketingu firmy DUON.

Kampania, która właśnie się rozpoczęła obejmuje spot telewizyjny emitowany w  ogólnopolskich stacjach TV oraz w Internecie, kampanię online i materiały BTL.

Za strategię i kreację kampanii odpowiada agencja BBDO Warszawa, wybrana w przetargu. Produkcją spotu zajęła się Film Produkcja. Media zaplanował i kupił dom mediowy Value Media.

JK

 

Dodane tagi