NEWS

CAM Media Creative Works - nowa spółka w portfelu LARQ S.A.

Wraz z zakończeniem procesu porządkowania struktury produktowej przeprowadzonego w Grupie Kapitałowej LARQ powołano do życia CAM Media Creative Works – agencję marketingu zintegrowanego.

Profil działania agencji najlepiej definiuje określenie Komunikacja 360°. Kompetencje CAM Media Creative Works obejmują bowiem wszystkie etapy przygotowania rozwiązania: od strategii, przez opracowanie big idei, aż po jej kreatywną implementację na wszystkie kanały. Swoim klientom oferuje rozwiązania z zakresu identyfikacji wizualnej, ATL, BTL, event marketingu i digitalu.

Metodykę swojej pracy CAM Media Creative Works opiera na trzech filarach. Po pierwsze stawia na gruntownie przemyślaną strategię, bez której żadna komunikacja nie osiągnie założonych celów. Po drugie – na siłę i świeżość koncepcji kreatywnej, której nie mierzy budżetem kampanii. Po trzecie wreszcie – na partnerskie relacje z klientami.

Wraz z uruchomieniem CAM Media Creative Works zakończył się proces porządkowania struktury LARQ Capital Group. Nowo utworzona agencja dołączyła tym samym do dynamicznie rozwijających się spółek holdingu, m.in. do Nextbike Polska (największego polskiego dostawcy i operatora miejskich systemów rowerowych), Synergic (specjalizującego się niestandardowych nośnikach reklamy zewnętrznej) czy Brand24 (właściciela autorskiego narzędzia do monitoringu treści w Internecie).

JK

Dodane tagi