NEWS

RPC po raz drugi nagrodzona w UK Packaging Awards

Drugi rok z rzędu Grupa RPC specjalizująca się w tworzeniu i produkcji opakowań z tworzyw sztucznych – otrzymała tytuł Firmy Roku w 10. edycji prestiżowego konkursu wyróżniającego osiągnięcia brytyjskich firm opakowaniowych.

RPC powstała w 1991 roku, ma 91 zakładów produkcyjnych w 24 krajach, gdzie zatrudnia ponad 15 tysięcy osób. Zdecentralizowana struktura firmy pozwala na wykorzystywanie fachowej wiedzy i i doświadczenia przy opracowywaniu różnorodnych technologii przetwarzania tworzyw sztucznych na potrzeby rynków końcowych, obsługujących klientów zarówno na poziomie lokalnym, jak i krajowym czy zagranicznym.

Dla RPC nagroda to docenienie pozycji jednego z czołowych graczy w branży. Laur został przyznany jednomyślnie przez jury złożone z najbardziej wpływowych odbiorców opakowań i projektantów w branży.

- To fantastyczne, że firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii została tak znaczącą siłą w świecie opakowań z tworzyw sztucznych i godnym laureatem tej nagrody – podkreśla jeden z jurorów.

Więcej o konkursie UK Packaging Awards 2015: TUTAJ

Źródło: www.rpc-group.com

JK

Dodane tagi