ARTYKUŁ

Firma AXPOL Trading świętuje w przyszłym roku 25-lecie działalności

W 1991 roku w Poznaniu zapoczątkowana została działalność przedsiębiorstwa, które obecnie jest liderem na rynku reklamowym w Polsce. AXPOL Trading posiada bogatą ofertę artykułów promocyjnych (ponad 6500 różnych produktów na stanie magazynowym) oraz park maszynowy do znakowania na miejscu.

Firma jest kojarzona głównie z szeroką gamą upominków na każdą okazję, a jej najbardziej rozpoznawalna wśród agencji reklamowych marka to VOYAGER. Jej uzupełnieniem jest katalog VOYAGER XD, który prezentuje przede wszystkim designerskie produkty o nietuzinkowym wyglądzie i funkcjonalności. Marka ta stawia na ekologię i innowację, czego rezultatem jest najbardziej ekologiczna marka odzieży reklamowej XD Apparel. AXPOL Trading może się również pochwalić największą kolekcją zabawek pluszowych przeznaczonych na rynek reklamowy - FOFCIO Promo Toys. Marka VOYAGER Wine Club zachęca wyśmienitymi winami pochodzącymi z prywatnych winnic, niedostępnymi powszechnie na polskim rynku, innymi alkoholami oraz ciekawymi dodatkami. Natomiast Mauro Conti exclusive collection powstała z myślą o wyjątkowych okazjach i nawet najbardziej wymagających klientach, którzy cenią wysoką jakość i elegancję.

Firma nieustannie się rozwija i wprowadza na rynek nowe produkty, dostosowując asortyment do zmieniających się potrzeb klientów. Niedawno wprowadzona marka AIR GIFTS Outdoor Pro-Motion to starannie wyselekcjonowane i zaprojektowane artykuły stworzone dla osób aktywnie spędzających czas, miłośników podróży oraz wypoczynku w plenerze. W zeszłym roku AXPOL Trading zostało wyłącznym dystrybutorem, na rynku B2B w Polsce, znanych i cenionych w Europie produktów MOLESKINE. Legendarne notatniki zdążyły już opanować nasz świat reklamy.

Firma bierze czynny udział w funkcjonowaniu całej branży reklamowej, jest członkiem najważniejszych polskich i międzynarodowych stowarzyszeń, a także angażuje się w przedsięwzięcia wspomagające szczytne cele. Obsługuje wyłącznie agencje reklamowe, którym oferuje fachową pomoc w doborze produktów i metod ich znakowania. Przez minione 25 lat swojej działalności AXPOL Trading z niedużej firmy zmieniła się w jednego z najbardziej znanych importerów w Polsce i Europie Środkowej. Zdobyła wiele prestiżowych nagród, wyróżnień oraz certyfikatów gwarantujących rzetelność i wiarygodność biznesową.

www.axpol.com.pl

KL

Dodane tagi