NEWS

Digital Signage od IMS w trzech nowych galeriach handlowych

Arkady Wrocławskie, Sky Tower Wrocław i Zielone Arkady – to 3 nowe galerie handlowe, które dołączają do oferty reklamowej firmy IMS. Tym samym IMS zwiększa swoją sieć Mall TV do 876 monitorów w 41 centrach handlowych w całej Polsce.

Od grudnia IMS zarządza powierzchnią reklamową na nośnikach Digital Signage w Arkadach Wrocławskich - 16 monitorów, które generują miesięczny zasięg 600 tys. kontaktów - oraz w Sky Tower Wrocław - 25 monitorów z zasięgiem 500 tys. kontaktów. Nośniki oferowane w tych galeriach to 50-calowe ekrany ledowe oraz 32-calowe infokioski.

Natomiast montowany właśnie w nowootwartej galerii Zielone Arkadyw Bydgoszczy system Digital Signage będzie się składał z 20 poziomych ekranów ledowych o przekątnej 49 cali każdy. IMS jest wyłącznym dostawcą nośników w bydgoskim centrum handlowym, a także zarządcą systemu Digital Signage. To już siódma galeria z portofolio ECE, która skorzysta z nośników cyfrowych oferowanych przez IMS.

Systemy Digital Signage umożliwiają emisję treści zgodnie z preferencjami i atrybutami odbiorców, lokalizacją oraz określonym czasem.

– Walorem takiej formy reklamowej jest umiejscowienie jej w otoczeniu, w którym odbiorca jest nastawiony na działania promocyjne, w związku z tym nie przeszkadzają mu one w takim stopniu, jak reklamy telewizyjne czy internetowe . W przekaz reklamowy wplata się również interesujące treści neutralne i informacyjne, które nie tylko zwiększają efektywność reklam, lecz także uprzyjemniają klientom wizytę w galerii – tłumaczy Przemysław Świderski z firmy IMS.

Należąca do IMS sieć Mall TV liczy w tym momencie 876 nośników digitalowych w 41 galerii handlowych w całej Polsce. Miesięczny zasięg generowany przez nie to ponad 31 mln kontaktów konsumenta z reklamą.

Źródło: IMS

JK

Dodane tagi