NEWS

Havas Media z nowym klientem – UNIPHARM

Od stycznia br. Havas Media będzie odpowiedzialny za obsługę kampanii reklamowych marek UNIPHARM we wszystkich kanałach komunikacyjnych. Dom mediowy został wyłoniony w drodze konkursu ofert.

W ramach podpisanej umowy Havas Media Group zajmie się optymalizacją, planowaniem i zakupem mediów przy kampaniach reklamowych wszystkich marek należących do portfolio UNIPHARM.

– Kluczowymi elementami decydującymi o nawiązaniu współpracy z Havas Media Group było z pewnością zaangażowanie agencji w trakcie całego procesu oraz płożenie nacisku na jakość realizacji zaplanowanych kampanii, co jest dla nas szczególnie istotne – mówi Paweł Kurkowski, Dyrektor Marketingu UNIPHARM.

Havas Media – sieciowa agencja mediowa należąca do Havas Media Group. W Polsce działa od 2000 roku, zarządzając zintegrowaną komunikacją mediową. Swoim klientom świadczy usługi w zakresie doradztwa marketingowego i mediowego, budowania strategii mediowej, a także planowania i zakupu mediów, badania rynku oraz pomiaru skuteczności reklamy. W 2014 r. Havas Media został uznany domem mediowym roku w konkursie Mixx Awards. Działania prowadzone przez Havas Media charakteryzuje profesjonalizm, doświadczenie oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii. Wizją agencji jest budowanie „meaningful brands”, czyli marek szczególnie ważnych z punktu widzenia konsumentów, z którymi czują się oni emocjonalnie związani. Wyniki autorskiego badania „Meaningful Brands” mającego na celu ocenę siły marki pokazały, że Polacy troszczą się zaledwie o 5 procent marek, z którymi mają kontakt, pozostałe 95 procent mogłoby zniknąć z rynku w sposób niezauważony. Zmiana sposobu percepcji marek przez konsumentów stanowi jeden z kluczowych celów działalności Havas Media.

 

JK

Dodane tagi