NEWS

Havas Media Group zaplanuje i zakupi media dla Zdrovit

Havas Media Group zwyciężyło w przetargu na obsługę kilkunastu marek z portfolio firmy Natur Produkt Zdrovit. Planowane działania rozpoczną się w styczniu br.

Dom mediowy pokonał dwóch pozostałych konkurentów i został wyłoniony w drodze konkursu ofert. Do zadań  Havas Media Group będzie należało optymalizowanie, planowanie i zakup kampanii telewizyjnych dla co najmniej kilkunastu marek z portfolio Zdrovit, m.in.: Skrzypovity, Lacalutu Active, Molekinu D3 i wielu innych.

Havas Media Group – wiodąca na świecie grupa specjalistów w dziedzinie marketingu i komunikacji. W jej skład wchodzą niezależne agencje mediowe Havas Media i Arena Media, wspierane przez Havas Sports & Entertainment – największą na świecie sieć agencji budujących zaangażowanie marek w marketing sportowy i rozrywkowy. Zarówno Havas Media, Arena Media, jak i Havas Sports & Entertainment korzystają na co dzień z wiedzy wyspecjalizowanych jednostek rozwijanych w ramach struktury Havas Media Group: Artemis (globalna sieć zarządzania danymi), Ecselis (performance marketing), Mobext (sieci mobilne), Socialyse (media społecznościowe) i Affiperf (globalne narzędzie zakupowe Havas w obszarze RTB). Za content marketing w globalnej sieci Havas odpowiadają: Havas Sports & Entertainment, Cake (Paryż, Londyn, Nowy Jork), Havas Hospitality i Havas Productions. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

JK

Dodane tagi