NEWS

Ogromne zainteresowanie Narodową Loterią Paragonową

Narodowa Loteria Paragonowa Ministerstwa Finansów wystartowała trzy miesiące temu, a już zebrała ponad 45 milionów zgłoszeń. Za przygotowanie i kompleksową obsługę organizacyjną akcji odpowiedzialna jest Agencja UNIQUE ONE (lider konsorcjum).


Narodowa Loteria Paragonowa, która ma na celu uświadomienie Polakom ich roli w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego trwa rok - od 1 października br. do 30 września 2016 r. Skala zainteresowania akcją mile zaskoczyła Ministerstwo Finansów - pomysłodawcę projektu. W pierwszym miesiącu trwania loterii Polacy zgłosili prawie 17 milionów paragonów, tylko w ostatnim dniu października  zarejestrowali ponad 2 mln paragonów.. Obecnie jest już ponad 45 milionów zgłoszeń. Jest to najwyższy wynik na polskim rynku loteryjnym. Strona loterii w pierwszym kwartale akcji odnotowała ponad 10 mln wejść. Jak wiemy z corocznego zestawienia przygotowanego przez Google „Rok w wyszukiwarce" loteria paragonowa była tematem nr 1 w Polsce (w kategorii tematy o których się mówiło). Wszystkie te dane potwierdzają duży sukces Narodowej Loterii Paragonowej. 

W pierwszym kwartale akcji premiowaną branżą było fryzjerstwo oraz pozostałe zabiegi kosmetyczne. Nagroda w tej kategorii, dobrze wyposażony Opel Insignia, zostanie wylosowana już 18 stycznia. Od nowego roku nową branżą premiowaną jest natomiast prywatna praktyka lekarska i dentystyczna. Branże zmieniają się co trzy miesiące. Informacja o aktualnej kategorii znajduje się na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy zrobić jednorazowo zakupy za minimum 10 zł, odebrać paragon fiskalny i zarejestrować go na stronie akcji. Należy przy tym pamiętać, by zachować wszystkie zgłoszone paragony. Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród. Co miesiąc na antenie TVP Regionalnej odbywa się na żywo losowanie nagrody I stopnia – samochodu Opel Astra. Co kwartał losowana jest także nagroda specjalna - Opel Insignia losowana ze zgłoszeń z branży premiowanej. Wyniki wszystkichlosowań publikowane są na stronie loterii oraz na oficjalnym kanale akcji na YouTubie.

- Niezmiernie cieszy nas ogromne zainteresowanie Narodową Loterią Paragonową Ministerstwa Finansów. Jest to nasz wspólny sukces tym bardziej, że tak duża liczba zarejestrowanych paragonów czyni tę akcję największą na polskim rynku loteryjnym Jest to dobra wiadomość również dlatego, że widać jej pozytywne efekty w życiu codziennym przy odbieraniu paragonu fiskalnego w punktach handlowych i usługowych. Dzięki przedsięwzięciu Ministerstwa Finansów przesłanie to dotarło do ogromnej rzeszy Polaków. Tym bardziej cieszymy się, że mamy możliwość być częścią tego projektu - mówi Grzegorz Bonder, General Manager UNIQUE ONE.

JK

Dodane tagi