NEWS

PIAP po raz trzeci na największych targach branżowych PSI 2016

PIAP po raz trzeci na największych targach branżowych PSI 2016

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz trzeci wzięła udział w największych międzynarodowych targach artykułów reklamowych PSI, które odbyły się w dniach 13-15 stycznia 2016 roku w Düsseldorfie.

-Cieszymy się, że po raz kolejny nasza organizacja branżowa mogła wziąć udział w największym wydarzeniu branżowym w Europie. Targi PSI 2016 dały nam możliwość promowania firm Członkowskich PIAP za granicą, jak również nawiązania ciekawych relacji z organizacjami branżowymi z innych krajów- mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Targi były doskonałą okazją do spotkań z producentami,dystrybutorami, agencjami reklamowymi i organizacjami branżowymi z całego świata. Podczas wydarzenia odbyła się premiera nowego Katalogu PIAP 2016, który z tej okazji powstał w wersji polsko-angielskiej. W publikacji zostały zaprezentowane wszystkie firmy członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

PSI Düsseldorf to największe międzynarodowe targi produktów reklamowych i platforma zrzeszająca producentów i dystrybutorów z branży. Tylko tutaj specjaliści mają pełen obraz najnowszych trendów i nowości w sektorze produktów reklamowych. Targi PSI 2016 w Düsseldorfie odbyły się w dniach 13 -15 stycznia 2016.

Relacja z targów PSI 2016 TUTAJ.

www.piap-org.pl

KL

 

Dodane tagi