NEWS

Premiery BenQ na targach ISE 2016

Na tegorocznych targach ISE 2016 w Amsterdamie firma BenQ zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania w zakresie digital signage i projekcji dla biznesu, handlu i edukacji. Hitem jest przedpremierowy pokaz projektora 4K do kina domowego. 

Na tegorocznych targach ISE 2016 (Integrated Systems Europe) w Amsterdamie firma BenQ – już po raz siódmy - zaprezentuje wiele nowych urządzeń i swoje doświadczenie w tworzeniu rozwiązań z dziedziny szeroko pojętej informacji i reklamy wizualnej (Digital Signage), projekcji laserowej, inteligentnych ekranów wyświetlających treści z pamięci USB i zarządzanych zdalnie za pomocą własnych aplikacji. BenQ pokaże również projektory do kina domowego zgodne z kinematograficznym standardem Rec. 709, 5GHz bezprzewodowe rozwiązania prezentacyjne plug-and-play Full HD oraz projektor 4K (UHD) przeznaczony dla najbardziej wymagających miłośników kina - wideofilów.  

- Na tegorocznym ISE będziemy koncentrować się nie tylko na demonstrowaniu naszej wiodącej pozycji światowej w zakresie sprzętu prezentacyjnego ale także na pokazywaniu elegancji naszego oprogramowania, doświadczeń w integracji urządzeń tworzenia kompleksowych rozwiązań. To co pokażemy jest wynikiem koncentracji na wzornictwie i znakomitej jakości, co umożliwia naszym partnerom budować kompletne funkcjonalnie rozwiązania projekcyjne, w miejscach gdzie dotychczas było to niemożliwe  – mówi Pete Wang, Prezes BenQ Europe.

Dla odwiedzających stoisko  BenQ na ISE 2016 przygotowuje szereg spektakularnych doświadczeń zmysłowych w zaaranżowanych salach klubowych (Club lounge) ze stanowiskiem DJ-a, cyfrowym coctail barem i  interaktywnym parkietem tanecznym. Całość otaczać będą ekrany monitorów i obrazy wyświetlane z wielu projektorów multimedialnych. Udostępnione będą również kompletnie wyposażona inteligentna sala konferencyjna, interaktywna klasa i domowa sala kinowa.

W klubowych pomieszczeniach BenQ na ISE 2016 zobaczyć będzie można m. in. :

- Panoramiczną 360° projekcję zrealizowaną za pomocą projektorów LU9715 i LU9235 z laserowym źródłem światła. Oferują one 20 tys. godzin pracy, możliwość instalacji i pracy pod praktycznie dowolnym kątem. Wymienne obiektywy, gniazda 3G-SDI i HDBaseT oraz funkcje Edge Blending i Wrapping znakomicie ułatwiają instalację i prowadzenie najwyższej jakości projekcji. 

- Wpadającą w oko projekcję na niepłaskich powierzchniach zrealizowaną za pomocą „zmotoryzowanego” projektora BenQ PX9710 – XGA o jasności 7700 ANSI lumenów z siedmioma wymiennymi obiektywami, dwoma wymiennymi kołami kolorów oraz złączem HDBaseT umożliwiającym transmisję sygnału do projektora z wielu źródeł (PC, konsole do gier, kamery, notebooki, odtwarzacze DB i DVD) za pomocą sieciowego kabla CAT5 na odległość do 100m, bez utraty jakości. „Zmotoryzowane” zdalne sterowanie ostrością, zoomem i przesuwanie osi obiektywu (Lens Shift) umożliwia wygodne wykorzystanie projektora w różnych środowiskach, w pomieszczeniach i na różnych imprezach.

- Oprogramowanie do edycji, zarządzania oraz wyświetlania obrazów i treści informacyjno -reklamowych (Digital signage). X-Sign to własna platforma programowa BenQ umożliwiająca bardzo łatwą, dotykową edycję i wyświetlanie zawartości informacyjno-reklamowej. W połączeniu z BenQ ST550K – 55 calowym ekranem 4K – wyposażonym w funkcję plug-and-play USB display, X-Sign pozwala zbudować doskonałe, jakościowo i funkcjonalnie, rozwiązanie informacyjno-reklamowe dla handlu i rozrywki.

- Projektor 4K stanowiący punkt odniesienia dla koneserów kina domowego – flagowy projektor BenQ W11000 o rozdzielczości UHD, z wysokiej jakości obiektywem z dużym zakresem funkcji Lens Shift w pionie i poziomie, oraz dużym zakresem zoom.

- Nową rodzinę projektorów BenQ W8000 - zgodnych ze standardem Rec. 709 - dla wymagających miłośników kina domowego. Każdy projektor jest indywidualnie kalibrowany by zapewniać wierność kolorów z zamysłem twórcy filmu – co zapewnia zgodność z Rec. 709. Pięć wymiennych obiektywów zapewnia łatwą instalację i uzyskanie najwyższej jakości obrazu w różnych pomieszczeniach i salach projekcyjnych.
- Bezprzewodowy system Plug-and-Play do transmisji Ful HD na spotkaniach i konferencjach. Szybkie i proste podłączenie - bez instalacji żadnych sterowników – i naciśnięcie jednego klawisza, to wszystko by rozpocząć bezprzewodową (5GHz 802.11ac), płynną prezentację Full HD np. z własnego notebooka na wielkim ekranie w Sali konferencyjnej czy wykładowej.

Na stoisku BenQ na ISE 2016 zobaczyć będzie można również szeroką gamę wyświetlaczy wielkoformatowych m.in. do budowy ścian wideo (z bardzo wąską ramką), wielo-dotykowych ekranów najwyższej rozdzielczości do różnych zastosowań.

BenQ zaprasza na targi ISE w Amsterdamie na stoisko 4-U24 w hali 4 od 9-12 lutego.

JK

Dodane tagi