NEWS

PIAP tradycyjnie zaprasza na Wieczór Branżowy

PIAP tradycyjnie zaprasza na Wieczór Branżowy

Już 17. lutego br. w Warszawie w restauracji Warszawski Dzień Wine Room już po raz trzeci odbędzie się wieczór branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Spotkanie ma na celu integrację przedstawicieli firm członkowskich PIAP.

- Mam wrażenie, że wieczór branżowy PIAP zapisał sie już na stałe w harmonogramie spotkań większości członków Izby. Spotkanie przebiegające w atmosferze rozmów przy lampce dobrego winna i miłej dla ucha muzyce w tle, przypadło do gustu nie tylko członkom naszej Izby, ale również sponsorom wydarzenia, o czym świadczy rosnąca frekwencja wśród obu wymienionych grup. Miło mi, że formuła spotkania, którą wraz z Dyrektorem Biura Zarządu PIAP Katarzyną Wojniak zaproponowałyśmy, spotkała się z tak pozytywnym odbiorem ze strony przedstawicieli firm zrzeszonych w PIAP - mówi Magda Owczarska, Wiceprezes PIAP.

Sponsorami - gospodarzami wydarzenia są firmy: 12M Alicja Wąsowska, Axpol Trading Sp.z o.o. Sp.k., Brandfathers Group Sp.z o.o., CiTRON Europen USB Warehouse, Inspirion Polska Sp.z o.o., Jaguar Tomasz Chwiłowicz, Macma Polska Sp.z o.o.,Mount Blanc Sp.z o.o.,RITF advnet Polska Sp. z o.o., Texet Poland Sp. z o.o. oraz Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

- Wieczór branżowy PIAP to świetna okazja do pogłębienia istniejących i nawiązania nowych relacji pomiędzy agencjami reklamowymi a producentami i importerami zrzeszonymi w PIAP. Uczestnicy wydarzenia mogą w miłej atmosferze porozmawiać o aktualnych wydarzeniach branżowych oraz wysłuchać opinii przedstawicieli innych firm członkowskich na temat sytuacji na rynku - mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Podczas wieczoru branżowego PIAP m.in. odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek dla Jubilatów PIAP 2016 oraz dla firm uczestniczących w programie Gwiazdy PIAP 2015 i które zgodnie z zasadami programu otrzymały największą liczbę pozytywnych komentarzy. Po części oficjalnej przyjdzie czas na relaks i rozmowy kuluarowe, na które przedstawiciele PIAP w imieniu swoim oraz pozostałych sponsorów serdecznie zapraszają.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 160 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Więcej informacji o Wieczorze Branżowym na: www.piap-org.pl

Galerię zdjęć z Wieczoru Branżowego 2015 można zobaczyć: TUTAJ

Wideo-relację z Wieczoru Branżowego 2015: TUTAJ

 

JK

Dodane tagi