NEWS

ASGARD wkracza w 2016 rok z nową halą produkcyjną

Dnia 8 stycznia, w firmie ASGARD Sp. z o.o., odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej. Produkcja ruszyła w nowym miejscu 11 stycznia 2016 roku.

ASGARD Sp. z o.o. to wiodący importer upominków reklamowych w Polsce, a także dostawca na rynki międzynarodowe. Jest to firma z całkowicie polskim kapitałem, która w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie oferując klientom szeroki asortyment upominków, które zawsze zgodne są z aktualnymi trendami i oczekiwaniami klientów. Asgard Sp. z o.o. jest laureatem wielu uznanych nagród i wyróżnień.

Otwarcie hali produkcyjnej to ostatni etap przeprowadzki do nowej siedziby w podpoznańskim Baranowie - w styczniu 2015 roku firma przeniosła już magazyny oraz biura. Aktualnie Asgard posiada magazyn o powierzchni 2.500 m2 na ponad 3.500 miejsc paletowych, w których znajduje się ponad 8 mln sztuk produktów.

- Nowa siedziba, a w niej duża powierzchnia magazynowa i produkcyjna, stwarza nam kolejne możliwości do rozwoju. W ostatnich latach borykaliśmy się przede wszystkim z problemem braku miejsca - mówi Anna Roszczak Wiceprezes Zarządu. Obecnie możemy realizować coraz większe zamówienia w krótkim czasie, jednocześnie zachowując wysoką jakość produktów.

Nowa hala produkcyjna o powierzchni 800 m2, pozwoli firmie na poszerzenie oferty metod znakowania oraz na powiększenie obecnego parku maszynowego. Przestrzeń produkcyjna jest bardzo nowoczesna, zaprojektowana i wykonana zgodnie z najnowszymi standardami. W hali produkcyjnej znajdują się również biura dla kierowników produkcji, pomieszczenia dla działu graficznego oraz studio fotograficzne. Całość procesu produkcyjnego będzie wspierał specjalistyczny program produkcyjny, który zdecydowanie ułatwi planowanie, zarządzanie oraz monitorowanie zadań produkcyjnych. Dział produkcji połączony jest bezpośrednio z magazynem, co skraca do minimum czas potrzebny na działania operacyjne. Dzięki tym zmianom będzie możliwe zwiększenie wolumenu wykonywanych zleceń oraz przyspieszenie terminów realizacji. Pracownicy działu produkcji to głównie osoby z wieloletnim doświadczeniem, które z oddaniem wykonują zlecenia, dzięki czemu firma znana jest z wykonywania wysokiej jakości znakowania.

www.asgard.pl

KL

Dodane tagi