NEWS

Focus Media Group dla Bouygues Immobilier Polska

Minął kolejny rok współpracy Bouygues Immobilier Polska z Focus Media Group.

Grupa już od 3 lat konsekwentnie wspiera dewelopera w realizacji strategii marketingowej angażując wszystkie spółki w ramach prowadzonych projektów.

Agencja interaktywna Comfitura odpowiada za przygotowanie kontentu na FB marki, aktualizację treści na www oraz kreację materiałów w ramach kampanii prowadzonych w sieci.

Focus Advantage odpowiada za przygotowanie kompleksowej komunikacji dla inwestycji: począwszy od analizy strategicznej przez koncept, nazwę i logotyp kończąc na materiałach wsparcia sprzedaży jak foldery, ulotki czy BB oraz siatki. W obszarze field marketingowym za koncepcje i egzekucję eventów odpowiada ImagineNation.

Bouygues Immobilier Polska dynamicznie zwiększa swoje portfolio i udział w rynku sukcesywnie wprowadzając kolejne inwestycje mieszkaniowe - od ponad roku Deweloper działa również we Wrocławiu. W 2015 r grupa przygotowała w sumie kompleksową komunikację dla 6 inwestycji: Jardin Bemowo, Union Apartamenty, Bellville, La Premiere Mokotów oraz Espace Wilanów.  W chwili obecnej w aktywnej sprzedaży jest ich już 10, a w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne.

JK

Dodane tagi