NEWS

Co nas czeka na tegorocznych Targach Opakowań Packaging Innovations?

Na dwa miesiące przed ósmą edycją Międzynarodowych Targów Packaging Innovations w Warszawie organizatorzy zdradzają szczegóły dotyczące programu towarzyszącego oraz prezentowanych na Targach innowacji. Czego możemy spodziewać się odwiedzając EXPO XXI Warszawa w dniach 12 i 13 kwietnia 2016?

Wiemy już, że Targom będą towarzyszyły dwa duże wydarzenia. Pierwszego dnia Targów odbędzie się konferencja z cyklu „Jak opakować brandy?” przygotowana przez Wydawnictwo Polski Drukarz. Na drugi dzień zaplanowane zostało pierwsze w Polsce Forum Druku Cyfrowego. Inicjatorem wydarzenia jest Spółka Aniflex.

W tym roku czeka nas też dwa razy więcej prezentacji w ramach stref workShops, ponieważ Targi po raz pierwszy odbędą się na dwóch halach. Wśród prelegentów znalazł się m.in. Ireneusz Korczyński ze Studia IKAR, który opowie o rebrandingu marki „ŻUBR”.

Dwie hale to jednak przede wszystkim jeszcze większa liczba wystawców. Organizatorzy zapewniają, że oferta Targów będzie wyjątkowo ciekawa. To co istotne dla odwiedzających, wśród zgłoszonych wystawców już teraz jest duża ilość nowych firm zarówno z rodzimego rynku jak i z zagranicy.

Miejsce Targów: EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/1

OOH magazine po raz kolejny został partnerem targów. Podczas wydarzenia zaprezentuje przygotowany specjalnie na tę okazję Raport Opakowań. W Raporcie znajdzie się kompendium wiedzy na temat trendów na rynku opakowań i etykiet.

Firmy zainteresowane przesłaniem ciekawych realizacji i zaprezentowaniem swojej oferty prosimy o kontakt: j.kolawa@oohmagazine.pl, tel. 535-338-874.

Zeszłoroczny numer można zobaczyć TUTAJ.

Więcej informacji o Targach: www.packaginginnovations.pl

JK

Dodane tagi