NEWS

Aleksandra Kowalczyk w dziale kreacji El Padre

Aleksandra Kowalczyk w dziale kreacji El Padre

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączyła Aleksandra Kowalczyk, obejmując stanowisko graphic designer. 

Aleksandra Kowalczyk będzie odpowiedzialna za tworzenie projektów graficznych i wizualizacji dla realizowanych przez agencję El Padre eventów, działań promocyjnych i ambientowych.
W latach 2013 – 2015 doświadczenie zawodowe zdobyła jako motion designer w firmie Lionbridge, a także współpracując z firmą ScenaPlus przy tworzeniu projektów graficznych oraz wizualizacji do scenografii. W 2012 roku współpracowała również z agencją PZL przy realizacji spotu dla WWF w zakresie projektu, realizacji i animacji lalek. Wcześniej pracowała jako freelancer.  

Absolwentka szkoły animacji 3D Anima Tricks na PJWSTK, magister Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Sztuki Mediów i Scenografii. Zrealizowała instalację przestrzenną pt. „Przebieralnia” na terenie Uniwersytetu Warszawskiego oraz brała udział w wystawie „Zima: Podwórka na Pradze”. Laureatka II miejsca w konkursie plastycznym TVP „Dolina Kreatywna”. 
Zainteresowania Aleksandry Kowalczyk to szeroko rozumiana sztuka, grafika, graffiti a także video art - eksperymenty z obrazem i montażem, lalki w każdej formie - od animacji poklatkowej przez teatr lalkowy do instalacji przestrzennych.

Źródło: MeetingPlanner.pl

JK

Dodane tagi