NEWS

(Nie)zwykłe ogrodzenie placu budowy czyli o komunikacji w przestrzeni

SYNC, dywizja do zadań specjalnych w strukturze Jet Line, z przyjemnością prezentuje realizację, wykonaną dla firmy deweloperskiej Unidevelopment S.A. Chodzi o projekt Happy Wall – interaktywne ogrodzenie placu budowy, przez które można podejrzeć, jak będzie wyglądało nowe osiedle.

- Zaproponowaliśmy Unidevelopment S.A. rozwiązanie, które jest funkcjonalne i atrakcyjne, jednocześnie angażuje przechodniów - mówi Andrzej Maszewski, zarządzający projektami SYNC w Jet Line. - Deweloperzy wkładają dużo wysiłku, aby zachęcić potencjalnych nabywców mieszkań, ale raczej nie w miejscu powstającej inwestycji, w którym najważniejsze jest bezpieczeństwo i sprawna organizacja. Rozumiemy potrzebę bezpieczeństwa, ale wychodzimy z założenia, że elementy funkcjonalne mogą być również pomysłowe i estetyczne. Dlaczego ogrodzenie zabezpieczające inwestycję nie może być właśnie takie? Dlatego ucieszyła nas otwartość Unidevelopment S.A. na niestandardowe formy marketingu.

Przy inwestycji na warszawskim Targówku, pojawiły się dwie tablice o wymiarach 4 x 2,5 m każda. Na jednej został zaprezentowany motyw ściekających kolorowych farb, hasło i różnobarwne lornetki.

Za każdą lornetką jest wizualizacja osiedla Gama – tym samym można zajrzeć w przyszłość na powstające osiedle. Lornetki są na różnej wysokości po to, aby osiedle mogli zobaczyć i najmłodsi mieszkańcy, i ich rodzice czy dziadkowie. Druga tablica jest pomalowana farbą kredową i zaprasza do uzupełnienia własnej opinii na temat hasła „Wygoda ma znaczenie”. Każdy może dokończyć zdanie „Wygoda to…”

Za realizację warszawskiej Happy Wall: pomysł na tę formę komunikacji, projekt parkanu i jego realizację, odpowiadali Gosia Kaptur i Andrzej Maszewski z SYNC w ścisłej współpracy z działem marketingu Unidevelopment S.A. Ogrodzenie mieści się przy nowej inwestycji przy ulicy Kondratowicza w Warszawie i będzie funkcjonowało w przestrzeni przez cały czas trwania inwestycji.

Film z realizacji:

www.jetline.pl

KL

Dodane tagi