NEWS

Integracja pod znakiem PIAP

Szósty Wieczór Branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych po raz kolejny udowodnił jak istotna jest integracja firm z branży. Miła atmosfera, rozmowy prywatne i biznesowe pozwalają lepiej poznać się firmom zrzeszonym w PIAP. Po raz kolejny formuła wydarzenia sprawdziła się w 100%.

- PIAP to organizacja zrzeszająca dobrze prosperujące podmioty, a nasze spotkanie skierowane jest właśnie do jej przedstawicieli. Dlatego też ważny jest dobór miejsca, muzyki czy atrakcji. Myślę, że wieczór przypadł do gustu członkom PIAP o czym świadczą: rosnąca frekwencja, słowa uznania jej uczestników czy większa liczba firm sponsorujących wydarzenie, bez której nie udałoby nam się przeprowadzić pomyślnie tego spotkania. W przyszłym roku w związku z obchodami 10-lecia istnienia PIAP planujemy zorganizować spotkanie na miarę uroczystego jubileuszu Izby. Zapraszamy Państwa już dziś do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu - stwierdziła Magda Owczarska, Wiceprezes PIAP.

Wieczór Branżowy PIAP odbył się 17.02.2016 w Restauracji Warszawski Dzień Wine Room. Gospodarzami wydarzenia były firmy: Polska Izba Artykułów Promocyjnych,12M Alicja Wąsowska, Axpol Trading, Inspirion Polska, CiTRON EUROPEAN USB WAREHOUSE, Jaguar Tomasz Chwiłowicz, Macma Polska, Mount Blanc, Texet Poland, RITF advnet Polska oraz Brandfathers Group.

- Wieczór Branżowy, to wyjątkowa okazja do spotkań w szerokim gronie członków PIAP, których wciąż przybywa, co wszyscy przyjmujemy z ogromną radością.To wymiana spostrzeżeń z minionego roku, planów na kolejny. Rozmowy z zacnymi osobistościami przy taktach muzyki na żywo zdecydowanie dodają prestiżu imprezie, która ma ciepły, kameralny klimat. Takiego oderwania od codziennych wyzwań, myślę każdy z nas potrzebuje. Gratulacje należą się oczywiście jubilatom, podziękowania organizatorom. Z niecierpliwością oczekuję przyszłorocznego Wieczoru kiedy dumnie będziemy celebrować 10 lecie PIAP-u- mówi Jacek Kozłowski, Managing Director GUAPA PRODUKCJA Sp. z o.o.

Podczas wydarzenia odbyła się uroczysta Gala PIAP w trakcie, której wręczono statuetki z okazji okrągłych Jubileuszy firm Członkowskich. Jubileusze 2016 świętowały firmy: Agencja Reklamowa OPTIMA, 12M Alicja Wąsowska, Base Promotion Services Sp.z o.o., EXPEN s.c., L-Shop-Team Polska Sp.z o.o., AMIZO Agnieszka Szymańska, SUPERGIFT PROMOTION, RITF advnet Polska Sp.z o.o., Poligrafia-Promocja-Reklama Studio K2, Biznes Promotion, DOM REKLAMY ART OFFICE, Figaro Corporation, Kusha, Prażmowscy s.c., PPH SANDEX BIS SP.J, Axxel Sp.z o.o., Axpol Trading sp. z o.o. sp. k., PAR Bakuła Sp. J., P.P.H.U Ceramika Tułowice Sp.j, Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp.z o.o..

- Wieczór branżowy PIAP w tak kameralnym i uroczym miejscu, jakim jest Warszawski Dzień przebiegał w spokojnej, ciepłej atmosferze. Emocje towarzyszyły rozdaniu statuetek z okazji okrągłych rocznic istnienia kilkunastu firm z branży reklamowej. Jak zwykle była smaczna "kuchnia" i dobre wina, a towarzysząca temu grupa muzyczna uzupełniła dobrą atmosferę wieczoru. Nie zabrakło oczywiście rozmów w kuluarach, zarówno na tematy zawodowe, jak i prywatne- stwierdził Maciej Dembiński Prezes Rosnowski Gift.

Jak co roku, OOH magazine był uczestnikiem wieczoru.

Fororelację z tego wydarzenia można obejrzeć TUTAJ.

www.piap-org.pl

KL

 

Dodane tagi