NEWS

MullenLowe Warsaw dla marki Delecta

Po wygranym przetargu w lipcu 2015 r. agencja MullenLowe Warsaw (dawniej Lowe Warsaw) zrealizowała kampanię wizerunkową dla marki Delecta (Bakalland S.A.) w nowych opakowaniach - pod hasłem „Delecta. Prosto z serca”.

MullenLowe Warsaw opracowała nową strategię komunikacji marki oraz zrealizowała kilka spotów telewizyjnych (30 i 15 sek). Kampanii wizerunkowej towarzyszy też re-launch opakowań marki. Zmiany obejmują odświeżenie logotypu i estetyki opakowań.

Spoty będą wspierały różne kategorie i nowości Delecty. W odsłonie wiosennej zostaną wyemitowane cztery z nich wspierające przyprawy do ciast, budynie oraz nowości tj.: produkty do dekoracji ciast Delecta Decorada oraz Delecta Ciasteczka 5 zbóż.

- Przed marką Delecta staje ogromna szansa na pełne wykorzystanie jej potencjału bez oderwania się od korzeni marki. Nowy kierunek w komunikacji Delecty stawia na szczere, autentyczne relacje i prawdziwą radość płynącą z bliskości między ludźmi - wyjaśnia Anna Sambor, Dyrektor Marketingu Bakalland S.A.

- Nasze produkty są stworzone, aby budować mosty międzypokoleniowe, wzmacniać rodzinne więzi i zbliżać ludzi – dodaje Monika Rożnowska, Starszy Kierownik marki Delecta

Kampania ma przypominać o tym, jaką satysfakcję daje obdarowywanie innych „prosto z serca”. Ma też inspirować do przygotowania pysznych deserów i ciast.

- Pomysł naszej kampanii polega na przetłumaczeniu konwencji przepisów deserowych na język emocji międzyludzkich. W ten sposób chcemy pokazać, że dzięki pysznej, słodkiej przekąsce Delecty można wyrazić pełną gamę uczuć: od miłości, poprzez  przyjaźń, solidarność aż po przeprosiny - mówi Marcin Nowak, Dyrektor Kreatywny z MullenLowe Warsaw.

Kampania startuje w marcu b.r. i będzie prowadzona w telewizji oraz w Internecie. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom.

Spoty można zobaczyć: TUTAJ

JK

 

Dodane tagi