NEWS

Wysokie loty - Emirates i AC Milan świętują współpracę

Dla uczczenia współpracy, linie Emirates i klub AC Milan zaprezentowały grafikę przedstawiającą zawodników włoskiego zespołu, która ozdobiła samolot A380 obsługujący połączenie Dubaj–Mediolan–Nowy Jork JFK.

Samolot „AC Milan A380” (A6EET) po raz pierwszy odbył lot oznaczony numerem EK0205, lądując na lotnisku Mediolan-Malpensa w środę 9 marca. Na grafice o powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych, która zdobi największy samolot pasażerski na świecie, widoczni są piłkarze AC Milan: Riccardo Montolivo, Mario Balotelli, Carlos Bacca, Keisuke Honda, Alessio Romagnoli i Mattia De Sciglio.

- Jako marka globalna, która łączy ludzi i ich pasje, nieustannie poszukujemy sposobów, aby zbliżyć kibiców do ich ulubionych drużyn. Linie Emirates od niemal dziesięciu lat z dumą sponsorują AC Milan i cieszymy się, że możemy pochwalić się tą współpracą z ludźmi na całym świecie. Mamy nadzieję, że A380 w barwach AC Milan spodoba się zarówno kibicom piłkarskim, jak i miłośnikom lotnictwa – powiedział Boutros Boutros, starszy wiceprezes Emirates ds. komunikacji korporacyjnej, marketingu i marki.

Kontynuujemy współpracę sponsorską AC Milan i Emirates; to dwie marki o zasięgu międzynarodowym, które mają miliony fanów i klientów na całym świecie. Ich relacje opierają się na wspólnych wartościach, takich jak styl, elegancja i innowacyjność. Oznaczenie A380 Emirates wizerunkiem naszych zawodników stworzy mocniejszą więź między klubem a jego kibicami, a także między przewoźnikiem a pasażerami. Jestem dumna i dziękuję liniom Emirates, że kolejny raz nas wspierają – powiedziała Barbara Berlusconi, wiceprezes AC Milan.

Z Mediolanu, włoskiej stolicy handlu, „AC Milan A380” wyruszył bezpośrednio do portu Nowy Jork-JFK. Samolot ten będzie wykonywał loty do 37 miast obsługiwanych obecnie przez A380 Emirates na całym świecie.

 KL

Dodane tagi