NEWS

Firma KUPIEC nowym klientem Peppermint

Agencja Peppermint powiększyła swoje portfolio o kolejnego klienta. Jeden z największych producentów zdrowej żywności, firma KUPIEC, powierzyła agencji Peppermint obsługę reklamową 360 szeroko zakrojonej kampanii wizerunkowej jednego ze swoich produktów.

Współpraca między firmą KUPIEC i agencją Peppermint rozpoczęła się w styczniu, po wygranym przetargu, w którym starowały trzy agencje.

- Zaproponowane przez agencję strategia i koncept kreatywny to zupełnie nowe, innowacyjne spojrzenie na nasz produkt, wyróżniające się na tle pozostałych propozycji – mówi Izabela Jaskólska dyrektor marketingu w firmie KUPIEC.

Agencja Peppermint opracuje całościową strategię pozycjonowania produktu i kompleksową kreację. Działania reklamowe rozpoczną się w pierwszej połowie tego roku.

– Jesteśmy dumni z pozyskania tak inspirującego klienta. Stworzyliśmy unikalną komunikację dla jednego z jego kluczowych produktów i nie możemy się doczekać, aż wdrożymy ją w życie – wyjaśnia Magdalena Krejpcio, New Business Manager w agencji Peppermint.

Umowa pomiędzy firmami została podpisana na  rok.

JK

 

Dodane tagi