NEWS

Nowa kierownik działu sprzedaży i marketingu ICE Kraków

Nowa kierownik działu sprzedaży i marketingu ICE Kraków

Monika Nahirny, związana z krakowskim centrum kongresowym od samego początku,  1 kwietnia zastąpi na tym stanowisku Katarzynę Aleksandrę Ochocką. Operatorem ICE Kraków jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Monika Nahirny od lat jest związana z branżą turystyczną. Zaczynała od pracy w małych butikowych hotelach w Krakowie, później przez cztery lata pracowała w dziale sprzedaży grupy hotelowej Moran Hotel s w Dublinie w Irlandii. Po  powrocie do Krakowa, rozpoczęła pracę w Krakowskim Biurze Festiwalowym w dziale InfoKraków, skąd awansowała do Działu Sprzedaży Centrum Kongresowego ICE Kraków, którego KBF jest operatorem.

Przez ponad dwa lata pracy w Dziale Sprzedaży uczestniczyła w licznych szkoleniach branżowych takich jak ICCA RSMP, które daje możliwość powiększenia swoich kwalifikacji w takich dziedzinach jak: działania sprzedażowe, marketingowe, w pozyskiwaniu klientów oraz międzynarodowe kongresy; AIPC Academy, którego jednym z najważniejszych celów jest poszerzenie wiedzy dotyczącej różnych aspektów działalności centrów kongresowych, między innymi współpracy z podmiotami międzynarodowymi, podejścia do funkcjonowania obiektu z punktu widzenia różnego rodzaju klientów (stowarzyszeniowych, korporacyjnych etc.), zaprezentowanie najnowszych trendów w działalności obiektów, CSR, współpracy centrów z otoczeniem bliższym i dalszym, zaprezentowanie technik oraz strategii marketingowych i sprzedażowych, odpowiadania na potrzeby klienta i uczestników w oparciu o najlepsze praktyki w branży.
Monika Nahirny z ICE Kraków związana jest od niemal samego początku działalności – brała udział w pracach koncepcyjnych, dotyczących projektowania strategii rozwoju, sprzedaży i komunikacji jeszcze przed otwarciem obiektu.

Żródło: MeetingPlanner.pl

 

JK

Dodane tagi