NEWS

Cursor S.A., IBpartner.pl, Marxam Project, Figaro Corporation nowymi Członkami PIAP

Polska Izba Artykułów Promocyjnych z roku na rok rośnie w siłę. Szeregi Izby zasila coraz więcej prężnie działających firm z branży. Na członkostwo w PIAP tym razem zdecydowały się m.in. firmy: Cursor S.A., IBpartner.pl, Marxam Project, Figaro Corporation.

- Do PIAP-u przystępujemy w celu rozwoju naszych możliwości dystrybucyjnych. Naszym głównym celem jako firmy produkcyjnej jest nawiązanie współpracy z firmami, które chciałyby wejść z nami we współpracę przy dystrybucji naszego produktu reklamowego – mówi Marcin Bauer właściciel firmy Marxam Project.

Cursor  oferuje klientom szeroki zakres wsparcia w obszarze materiałów wsparcia sprzedaży. Spółka zajmuje się zakupem produktów promocyjnych i produkuje artykuły na indywidualne zamówienia, m.in. nagrody, upominki, gadżety, inserty, tekstylia oraz opakowania metalowe. Nadzór technologiczny nad jakością materiałów jest realizowany przez własne struktury terenowe Cursora w Chinach. Cursor miesięcznie wysyła do klientów ponad 14,5 miliona produktów. Spółka posiada jeden z największych w Polsce magazynów dedykowanych obsłudze materiałów marketingowych oraz projektom logistycznym dla sektora e-commerce, w którym do dyspozycji klientów oddaje 50 000 miejsc paletowych. Oprócz produkcji i logistyki materiałów marketingowych Cursor oferuje klientom usługi uzupełniające, m.in. monitorowanie rynku, opracowywanie kosztorysów technologicznych produktów, doradztwo w zakresie doboru materiałów i surowców, uzyskiwanie niezbędnych atestów czy badania laboratoryjne SGS, STR, PCBC.

IBpartner.pl to zespół ludzi, którzy od 2008 r. tworzą agencję reklamową. Oprócz gadżetów, z których każdy skrojony jest na miarę i rozmiar klienta, IBpartner.pl przygotowuje także nadruki na tekstyliach, ceramikę reklamową oraz wszelkiego rodzaju poligrafię.  Ktoś kiedyś powiedział: „po owocach ich poznacie” i tego się trzymamy. Dla małych projektów nie jesteśmy za duzi i dla dużych za mali!

Firma Marxam Project wraz ze swoim oddziałem Marxam Enology jest producentem nowego produktu reklamowego. Jako dystrybutor artykułów winiarskich i piwowarskich dla amatorów i profesjonalistów Merxam Project stworzył produkt reklamowy, który stara się wypromować poza te dwie branże w Polsce. Możliwości technologiczne powodują, że stwierdzenie „korek do wina” może powoli zacząć się kojarzyć także z branżą reklamową.

alloca.pl - wyłączny przedstawiciel allocacoc w segmencie promo w Polsce. Brand będący częścią Figaro Corporation - działającej na rynku od 20 lat drukarni cyfrowej i agencji reklamowej. Produkty allocacoc wyznaczają nowe standardy w dystrybuowaniu energii elektrycznej zarówno w środowiskach biurowych, w domu jak i w podróży. Połączenie ciekawej formy i walorów użytkowych zamknięte w starannie zaprojektowanym opakowaniu nadaje im idealnych cech gadżetu reklamowego. Kostki PowerCube nie tylko przykuwają uwagę, ale dzięki swojej funkcjonalności są gadżetem który na zawsze zostanie z Twoim klientem.

www.piap-org.pl

KL

Dodane tagi