NEWS

Peppermint dla Banku Zachodniego WBK

Agencja Peppermint powiększyła swoje portfolio o nowego Klienta - Bank Zachodni WBK S.A. i dołączyła do grona agencji pracujących dla Banku. Peppermint będzie odpowiadała za działania  z zakresu BTL i digital.

- Współpraca pomiędzy Bank Zachodni WBK a agencją Peppermint rozpoczęła się w styczniu br., po wygranym przez tę agencję konkursie ofert. Przedstawione przez agencję rozwiązania najlepiej odpowiedziały na zapytania konkursowe, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Peppermint - mówi Julia Tyburcy, Starszy Specjalista ds. Promocji Produktów w Bank Zachodni WBK.

W konsekwencji wygranego konkursu, agencji Peppermint zostały powierzone działania projektowe z zakresu BTL i digital. Agencja odpowiada za opracowanie strategii i pozycjonowanie danego produktu lub usługi Bank Zachodni WBK, a także za produkcję i wdrożenie działań, w tym za opracowanie kreacji komunikacji.

- Nawiązanie współpracy z Bankiem Zachodnim WBK, to dla nas nie tylko ogromne wyzwanie, ale i szansa realizacji projektów dla kolejnego, wymagającego Klienta. Jesteśmy przekonani, że zaufanie jakim obdarzył nas Bank Zachodni WBK, z pewnością zaowocuje znakomitymi efektami, a przede wszystkim wzajemną satysfakcją – mówi Sabrina Kotkowska,Co-Managing Director / Client Service Director w Peppermint.

JK

 

Dodane tagi