Logo

Media & maszynyEtykiety i opakowania

Ruszył konkurs Innovation Print Awards 2024 od Fujifilm

Na całym świecie rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do renomowanego konkursu Fujifilm – zwycięzcy zostaną przedstawieni podczas targów drupa 2024.

Konkurs Innovation Print Awards firmy Fujifilm to niepowtarzalna okazja dla klientów do zaprezentowania swojej kreatywności. To, co zaczęło się siedemnaście lat temu jako wewnętrzna rywalizacja w regionie Azji i Pacyfiku, teraz obejmuje cały świat. Wyniki zostaną ogłoszone na targach drupa 2024.

Od 2007 roku konkurs Innovation Print Awards umożliwia drukarniom, projektantom i kreatywnym umysłom zaprezentowanie swoich prac w druku. W 2023 roku w konkursie wzięła udział imponująca liczba 275 zgłoszeń, niemal 50 procent więcej niż w roku poprzednim, co stanowi zdecydowane potwierdzenie wartości konkursu dla branży komunikacji graficznej.

Firma Fujifilm jest głęboko przekonana, że innowacyjność nie ma granic, a tegoroczny konkurs o zasięgu globalnym ma zgromadzić szerszą niż dotychczas grupę wyjątkowych zgłoszeń.

Udział w konkursie jest bezpłatny dla każdego, kto korzysta z bogatego portfolio technologii druku Fujifilm. Przygotowano 13 kategorii zastosowań druku, które obejmują szereg tematów, od książek, broszur i opakowań; do szerokiego formatu i przesyłek reklamowych, a także kategorię „pozostałe” dla specjalnych projektów kreatywnych, które nie pasują do żadnej ze zdefiniowanych kategorii. Istnieje również 5 kolejnych kategorii tematycznych obejmujących takie obszary, jak zrównoważony rozwój, stosowanie kolorów specjalnych i efektywność biznesowa.

Wszystkie zwycięskie prace będą prezentowane na całym świecie podczas wydarzeń branży komunikacji graficznej, w tym na stoisku Fujifilm na targach drupa 2024. Pozwoli to klientom zaprezentować się na arenie międzynarodowej i zdobyć uznanie za kreatywność, wykorzystując technologie druku Fujifilm. Zwycięzcy zostaną również zaproszeni do udziału w uroczystej kolacji podczas targów drupa 31 maja 2024 roku, aby odebrać swoje trofea.

Klienci mogą dokonać dowolnej liczby zgłoszeń w różnych kategoriach zastosowań i tematycznych, korzystając z wielu formularzy. Do każdego zgłoszenia należy dołączyć cztery próbki wydrukowanych prac wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. Zgłoszenia należy przesyłać do 31 marca 2024 roku.

Aby wziąć udział w konkursie Innovation Print Awards 2024, należy odwiedzić stronę internetową Fujifilm.


Więcej newsów z branży TUTAJ.