Newsletter OOH magazine.

Cotygodniowa porcja newsów branżowych i informacji ze świata reklamy.


    Wysyłając zgłoszenie do newslettera zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych. Pełna informacja poniżej

    Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na używanie przez OOH magazine Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

    Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na otrzymywanie na konto poczty elektronicznej informacji handlowej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną wysyłanej przez OOH magazine Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz w imieniu innych podmiotów.

    Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych zawartych w powyższym formularzu przez OOH magazine Sp. z o.o. w celu wysyłki newslettera, ofert handlowych oraz usług marketingowych, w tym w celu wysyłki newslettera oraz marketingu towarów i usług podmiotów współpracujących z OOH magazine Sp. z o.o. Wysyłając zgłoszenie wyrażasz oświadczasz, że zgoda została wyrażona dobrowolnie i zostałeś poinformowany w szczególności o możliwości jej cofnięcia. Wysyłając zgłoszenie wyrażasz oświadczasz, że zostałeś poinformowany o zasadach przetwarzania swoich danych osobowych i

    tarcza