Logo

Media & maszynyWielki Format

Roland DG zaprezentuje najnowszą serię ploterów na targach FESPA 2024

Firma Roland DG powraca na targi FESPA Global Print Expo, które odbędą się w Amsterdamie w dniach 19-22 marca 2024 r., gdzie zaprezentuje zupełnie nową linię urządzeń wraz z najbardziej popularnymi i wszechstronnymi rozwiązaniami firmy.

Wystawione plotery będą obejmować niedawno wprowadzony na rynek ploter VersaOBJECT MO-240, który zastępuje popularną serię LEF2 firmy i został zaprojektowany, aby połączyć druk bezpośredni na przedmiotach z bezprecedensową wydajnością.

Inne nowe urządzenia na wystawie to nowo wprowadzany ploter VersaSTUDIO BD-8, co oznacza debiut plotera płaskiego UV w serii VersaSTUDIO, oraz BY-20 z zaawansowaną technologią Roland DG Direct-To-Film (transfer DTF bezpośrednio na folię), będące odpowiedzią na potrzeby szerokiego spektrum klientów na rynku odzieży. Biurkowy ekosolwentowy ploter drukująco-tnący BN2-20 uzupełnia ofertę VersaSTUDIO.

Roland DG

– Dzięki nowym produktom seria VersaSTUDIO oferuje teraz kompletny wybór kompaktowych, łatwych w użyciu i przystępnych cenowo rozwiązań, które zapewniają profesjonalną jakość przedsiębiorcom i małym firmom. – wyjaśnia Marc Artigas, dyrektor ds. sprzedaży w regionie EMEA w Roland DG EMEA.

Oprócz tych nowych dodatków firma Roland zaprezentuje najpopularniejsze rozwiązania firmy, w tym pożądane urządzenia TrueVIS – VG3-640, LG-640, MG-300 i AP-640. Seria TrueVIS to najnowsza generacja ploterów wielkoformatowych oferujących atramenty ekosolwentowe, UV lub żywiczne, zapewniające niezrównaną jakość druku i bardzo wysoką wydajność dla profesjonalistów poszukujących rozwiązań do druku i cięcia.

Firma Roland zaprezentuje również swój solidny i niezawodny wielkoformatowy ploter płaski UV, VersaOBJECT EU-1000MF. Ploter został zaprojektowany tak, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu przy niezrównanej wydajności, wszechstronności i niezawodności, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.

Wreszcie odwiedzający będą mogli zobaczyć Dimensor S od DG DIMENSE, wielkoformatowy ploter wodny do druku teksturowego, który oferuje niezrównane połączenie żywych obrazów i wytłaczania dotykowego.

Inne atrakcje to prezentacja oklejania folią samochodów we współpracy z zespołem Alpine F1 oraz możliwość wysłuchania ekspertów Roland DG, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniami na konferencjach FESPA, które odbędą się w ciągu czterech dni targów.

– FESPA to ważna data w kalendarzu Roland. Jest to dla nas nie tylko możliwość przedstawienia naszej oferty wysokiej jakości i wartościowych rozwiązań, ale także cenna okazja do nawiązania kontaktu z klientami, zdobycia wiedzy na temat ich preferencji i wymagań dotyczących rozwoju biznesowego. – komentuje Stephen Davis, dyrektor marketingu w Roland DG EMEA.

Firma Roland DG zaprezentuje swoje produkty w hali A1, na stoisku D10. DG DIMENSE będzie wystawiana w hali A1, na stoisku A40,

Aby otrzymać bilety ze zniżką, należy skorzystać przy rejestracji z kodu EXHZ32.


Więcej newsów z branży TUTAJ.