Event MIX IPS – International Planetarium Society z Rent Design

IPS – International Planetarium Society z Rent Design

0

W dniach 19-23 czerwca br. odbyła się międzynarodowa konferencja zrzeszająca planetaria z całego świata – IPS 2016. Uczestników tego wyjątkowego wydarzenia ugościli gospodarze tegorocznej edycji: Centrum Nauki Kopernik oraz planetarium Niebo Kopernika. Meble na czas spotkania dostarczyła firma Rent Design.

IPS (International Planetarium Society) jest największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem branży astronomicznej, organizowanym co 2 lata. To konferencja umożliwiająca poznanie najnowszych technologii oraz najlepszych firm i specjalistów, czyli okazja szczególnie istotna dla osób zainteresowanych budową planetariów w Polsce.

Firma Rent Design miała przyjemność zaaranżować przestrzenie, w których odbywała się konferencja. W nowoczesnych wnętrzach Centrum Nauki Kopernik doskonale odnalazły się kolorowe, paletowe PalPufy, ustawione przy stolikach ze skrzynek Clic. Wrażenie na gościach zrobiły również meble z serii Tummuz, w tym modułowe kanapy, eleganckie fotele, pufy jak również wygodne łuczki. Wszystkie w kolorze białym podkreślającym wyjątkowy charakter miejsca. Ciekawym elementem były również eleganckie przepierzenia, które w minimalistyczny i designerski sposób oddzielały od siebie poszczególne strefy. Nie zabrakło także przestrzeni dla prawdziwych kibiców, zaaranżowanej w związku z organizowanymi obecnie Mistrzostwami Europy w piłce nożnej Euro 2016. To w niej swoją premierę miał nowy, wprowadzony właśnie do oferty Rent Design, stół do gry w piłkarzyki.

http://www.rentdesign.pl/
http://www.ips-planetarium.org/

PP