Trade marketing ZINU SHOP w pełni automatyczny sklep spożywczy

ZINU SHOP w pełni automatyczny sklep spożywczy

0

ZINU SHOP to autorskie rozwiązanie, które daje możliwości uruchomienia sklepu w miejscach trudno dostępnych dla tradycyjnych placówek. Zdaniem twórców projektu ZINU dobrze wpisuje się w otoczenie wolnych od handlu niedziel oraz rosnących wynagrodzeń.

ZINU SHOP to w pełni automatyczny sklep spożywczy czynny 24 godziny 7 dni w tygodniu 365 dni w roku. Automat oferuje szeroki zakres produktów: pieczywo, warzywa, owoce, nabiał, tłuszcze, mięsa, wędliny, napoje, słodycze, przekąski, przyprawy, dania gotowe, kosmetyki, chemia, i wiele innych.

Sam sklep znajduje się w fazie końcowych badań i testów także w zakresie doboru asortymentu. Obecne urządzenie posiada asortyment 350 produktów, czyli odpowiada asortymentowi typowego sklepu osiedlowego. Opracowana technologia jest uniwersalna, twórcy nie wykluczają jednak wprowadzenia większych konfiguracji automatów. Trwają również prace badawcze nad uruchomieniem sklepu, w którym możliwa będzie sprzedaż alkoholu.

Pierwszy punkt znajduje się w Krakowie przy Alei Pokoju 67 (M1 Kraków), kolejne automaty powstaną na terenie Małopolski.

– Obecnie staramy się pozyskać dofinansowanie z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na potrzeby uruchomienia sklepów w większej liczbie. Prowadzimy również rozmowy z inwestorami, którzy pomogliby nam w znacznie bardziej dynamicznym rozszerzeniu sieci sprzedaży także w innych regionach kraju – mówi Artur Kowalski, kierownik projektu ZINU SHOP.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

AS