Logo

Media & maszyny

Artemis 2000 – ekonomiczna zgrzewarka

Artemis 2000 to ekonomiczna zgrzewarka do banerów wyposażona w światowej klasy element grzejny.

Zgrzewarka to podstawowe narzędzie pracy w wielu drukarniach wielkoformatowych, agencjach reklamowych, zakładach plandekarskich. Umożliwia ono, jak nazwa wskazuje, zgrzanie, czyli trwałe połączenie dwóch elementów materiału (np. banera) celem połączenia z brytów (fragmentów) finalnego wielkoformatowego formatu. Oprócz łączenia, zgrzewarka umożliwia także tworzenie tuneli, zaprasowań, podkładów pod oczka, itd.

Istotnym elementem determinującym wybór zgrzewarki jest element grzejny. W urządzeniu Artemis 2000 pochodzi on od światowego producenta!

Artemis 2000 pracuje w szerokim zakresie temperatur od 20 do 600 stopni. Użytkownik ma możliwość płynnej regulacji temperatury za pomocą potencjometru. Szerokość zgrzewu jaki możemy uzyskać, wynosi od 20 do 50 mm.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest prędkość zgrzewania. W przypadku Artemis 2000 możemy uzyskać produktywność do 1 do 12 metrów bieżących na minutę. Jest to jeden z lepszych rezultatów na rynku.

Urządzenie jest lekkie, uniwersalne i łatwe w obsłudze, dodatkowo wyposażone jest w rączkę ułatwiające prowadzenia urządzenia.

Moc zgrzewarki wynosi 2000 W.

www.artemisprinters.eu