Logo

Media & maszyny

Avery Dennison z nowościami na tegorcznej FESPIE

Avery Dennison weźmie udział w tegorocznych targach FESPA, prezentując swoje najnowsze rozwiązania graficzne, promując je pod hasłem Gdziekolwiek spojrzysz.

Odwiedzający stoisko T105 Avery Dennison (hala 6) będą mogli wypróbować najnowszą aplikację Avery Dennison Colour Swatchodkryć wszystkie zalety programu serwisowego, zapoznać się z kompletną ofertą cyfrową, czy w końcu poznać zalety folii Supreme Wrapping Film. Na odwiedzających będą także czekać takie nowości jak: folie translucentne QM 5500 i nowe folie digital: MPI 2804EA, MPI 3026 Supertack i SF100 Ultra Clear.

Renae Kulis, dyrektor globalny Graphics Solutions, mówi, że tegoroczna FESPA będzie kolejnym  świadectwem zaangażowania i rozwoju rynku przez Avery Dennison. – FESPA jest ważnym wydarzeniem dla każdego, kto stara się rozwijać swoją działalność i różnicuje swoją własną ofertę. Dla nas FESPA jest ważną płaszczyzną do wzmacniania relacji z klientami i zdobywania wiedzy z rynku na temat obecnego i przyszłego portfela produktów – mówi Renae Kulis.

Na targach Avery Dennison po raz pierwszy zaprezentuje “Avery Dennison Colour Swatch”nową aplikację mobilną, która umożliwi klientom dokładnie zbadać i porównać szeroką gamę kolorów i próbek.

Firma Avery Dennison czeka na odwiedzających na stoisku T105 w hali 6, w dniach 18 – 22 maja w centrum wystawowym w Kolonii w Niemczech.

www.averydennison.com