Poligrafia Dni otwarte firmy P&S Consulting

Dni otwarte firmy P&S Consulting

0

W dniach 21 – 22 maja w Szczenie firma P&S Consulting organizuje spotkanie poświęcone najnowszym rozwiązaniom sprzętowym i softwarowym dla poligrafii.

Z okazji okrągłej rocznicy zorganizowano dwudniową prezentację najnowszych trendów, w której wezmą udział firmy współpracujące z P&S Consulting.

W wydarzeniu wezmą udział firmy:
– Xerox Polska, prezentując dwie maszyny produkcyjne kolorową Xerox J75 i monochromatyczną Xerox D125.
– Golton Sp. z o.o., przedstawiając oprogramowanie web to print,
– Grafmasz z szeroką gamą urządzeń introligatorskich,
– Imagink z urządzeniami do druku i obróbki etykiet na roli oraz kopert, technologia Memjet.

Jak podaje organizator, impreza różni się znacznie od znanych targów branżowych, do dyspozycji gości postawiono specjalistów, którzy w nieograniczonym czasie będą odpowiadali na wszelkie pytanie oraz prezentowali na żywo funkcjonowanie zgromadzonego sprzętu i oprogramowania. Każdy z odwiedzających będzie mógł przetestować urządzenie czy też oprogramowanie wystawione na prezentacji. Organizator zachęca do skorzystania z zaproszenia, by w kameralnej atmosferze zobaczyć jak pracują urządzenia i jak można efektywnie wykorzystać oprogramowanie.

P&S Consulting Sp. z o.o. od 10 lat posiada akredytacje partnera Xerox Polska, oferując między innymi rozwiązania związane z produkcyjnym drukiem cyfrowym oraz maszyny, urządzenia introligatorskie i oprogramowanie.