Poligrafia Drukarki Docan – imponujące realizacje na drewnie

Drukarki Docan – imponujące realizacje na drewnie

0

Druk UV umożliwia wykonywanie iście artystycznych realizacji. Pozwala na druk praktycznie na wszelkich podłożach, m. in. drewnie, szkle, metalu, PVC czy betonie. Firma TOMYSKY korzystając z maszyny UV Docan M10 dostarczonej przez Plotserwis wykonuje kreatywne realizacje m. in. na drewnie.

Przemysłowa drukarka wielkoformatowa UV Docan M10 wyposażona jest w stół o wielkość stołu 2,05 x3,10m. Umożliwia bezpośredni druk na takich materiałach jak szkło, metal, PVC, beton, plexi glass, drewno, płyty meblowe, folia, baner i innych (do 10cm wysokości). 

Marcin Janicki, współwłaściciel Plotserwis, zaznacza, iż na indywidualne życzenie klienta istnieje możliwość zwiększenia maksymalnej wysokości podnoszenia karetki drukującej nawet o kilkadziesiąt centymetrów. – Jeden z naszych klientów firma TOMYSKY zajmuje się profesjonalną obróbką i postarzaniem drewna, które wykonuje za pomocą naszej drukarki – podkreśla Marcin Janicki.

Jak podkreśla dystrybutor, drukarki Docan to znane i niezawodne urządzenia stosowane przez klientów z wielu branż, jak szklarstwo, budownictwo, meblarstwo, stolarka, akwarystyka i wiele innych. Możliwość dowolnej konfiguracji drukarki oraz wyposażenia jej w różne rodzaje głowic jak Konica Minolta, Ricoh Gen5 czy Kyocera pozwala na dostosowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta, które wynikają ze specyfiki wykonywanych przez niego prac.

[galeria=”1″]

Na zdjęciach realizacje wykonane na drukarkach Docan przez firmę TOMYSKY.

www.plotserwis.pl

KL