Logo

Media & maszyny

IGEPA POLSKA przejęła KML Solutions

Pod koniec lutego Igepa Polska Sp. z o.o., autoryzowany dealer Roland i ogólnopolski dystrybutor mediów do druku i reklamy, przejęła działalność firmy KML Solutions.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu KML w dystrybucji i serwisie ploterów, Igepa Polska wzmacnia swój potencjał i może zaoferować jeszcze wyższy niż dotychczas poziom usług. Igepa sukcesywnie buduje swoją pozycję rynkową opartą na gwarantowanej jakości serwisu oraz wygodzie zaopatrywania się w jednym miejscu we wszystkie media niezbędne w produkcji poligraficzno-reklamowej.

Dotychczasowi klienci KML Solutions znajdą w ofercie Igepa wszystkie atramenty i urządzenia dostępne wcześniej w KML, a dodatkowo zyskują możliwość zamawiania w najlepszych cenach mediów do produkcji reklamowej, takich jak: folie, banery, tworzywa, papiery cyfrowe i wiele innych. Wszystkie zobowiązania spółki KML w zakresie dostaw atramentów, świadczenia usług serwisowych oraz warunków gwarancji zakupionych maszyn są w pełni honorowane przez Igepa Polska Sp. o.o.

Igepa serdecznie wita nowych klientów i dołoży wszelkich starań, aby jej kompleksowa oferta spełniła ich oczekiwania.

www.igepa-viscom.pl

Wywiad z przedstawicielem firmy Roland można przeczytać TUTAJ.

KL