Poligrafia Wielkoformatowa drukarka w ofercie Plus Digital

Wielkoformatowa drukarka w ofercie Plus Digital

0

Epson SureColor-S80610 jest to wysokojakościowa 9-cio lub 10-kolorowa drukarka wielkoformatowa, obsługująca atramenty biały lub metaliczny do wyboru, pozwalająca poszerzyć zakres oferowanych rozwiązań kreatywnym zakładom reklamy wizualnej.

Najwyższą jakość wydruku gwarantuje połączenie atramentu Epson UltraChrome GS3 z kolorami light i kolorami specjalnymi tj. Orange i Red oraz sprawdzonej głowicy drukującej PrecisionCore TFP. Epson SC-S80610 zapewnia wyrazistość, precyzyjne odwzorowanie szczegółów i łagodne przejścia przy rozdzielczości do 1440 x 1440 dpi. Zgodność drukarki EPSON SC-S80610 z wzornikami Pantone Solid Coated Colours na poziomie 98,2% jest nieosiągalna dla innych urządzeń wielkoformatowych w segmencie druku ekosolwentowego.

Ploter drukujący Epson SC-S80610 idealnie nadaje się do nadruku w bardzo wysokiej jakości na foliach, płótnach, tapetach, banerach, a także ekoskórach, co pozwala na wszechstronne zastosowanie w branży poligraficznej i reklamowej. W ofercie dostawca posiada również inne modele z tej serii.

www.plusdigital.pl

Więcej nowości branżowych można znaleźć w najnowszym Raporcie Dostawców – pobierz bezpłatnie TUTAJ.

KL