Poligrafia Promocja na atramenty SolDrop z oferty Via Color

Promocja na atramenty SolDrop z oferty Via Color

0

Z początkiem października w ofercie Via Color pojawił się kolejny, ekosolwentowy atrament – SolDrop. Jego dystrybutor, firma Via Color, przygotował promocję na zakup tego produktu.

Atrament dedykowany jest do ploterów bazujących na technologii Epson, współpracuje więc z głowicami DX4, DX5, DX6, DX7 i zapewnia wysoką trwałość oraz jakość wydruków realizowanych z użyciem wspomnianych maszyn.

Nowoczesna, ekologiczna formuła składu zapewnia wysoką trwałość wydruku zarówno na promieniowanie UV, jak i zadrapania mechaniczne. Najwyższej jakości pigmenty bazujące gwarantują bezpieczną i nieprzerwaną pracę głowic, wydłużając ich żywotność – nawet dwuipółkrotnie, co potwierdziły niezależne obserwacje przeprowadzone wśród testerów atramentu SolDrop.

Z okazji wdrożenia nowego produktu, Via Color zorganizowała promocję. Tylko do najbliższego piątku, 11 października 2013 r., za cenę 1490 zł netto wszyscy zainteresowani mogą zakupić zestaw, w skład którego wchodzi:
–       8 litrów atramentu
–       1 litr płynu czyszczącego
–       karty chip
–       profilowanie kolorystyczne
–       jednostkowe wsparcie techniczne ze strony serwisanta

SolDrop zapewnia również pełną kompatybilność z każdym rodzajem wykorzystywanych w druku mediów, zarówno standardowych (np. folia błyszcząca bądź matowa), jak i tych mających okazjonalne zastosowania (druk materiałów itp.).

Materiał opracowany na podstawie informacji www.viacolor.pl