Poligrafia Strefa Be Creative! na FestiwalDruku.pl w nowej odsłonie

Strefa Be Creative! na FestiwalDruku.pl w nowej odsłonie

0

Zeszłoroczna strefa Be Creative! okazała się targowym „strzałem w dziesiątkę”. Podczas wrześniowego FestiwalDruku.pl w hali wejściowej zaprezentowano wystawę kreatywnych realizacji drukarskich. W tym roku organizator zaprosił uczestników do konkursu „Kreatywni w druku!”, z którego zwycięskie realizacje uzupełnią przestrzeń Be Creative!

Personalizacja druku pozwala tworzyć indywidualne realizacje pod kątem konkretnego odbiorcy. Daje to ogromne możliwości nie tylko branży reklamowej, ale także w aranżacji wnętrz, architekturze czy branży retail.

– Indywidualizowane wydruki na najróżniejszych podłożach: tkaninach, drewnie, szkle, metalu czy tworzywach sztucznych złożyły się na interesującą wystawę ukazującą szerokie możliwości wykorzystania druku. Możliwości i rozwiązania zaprezentowały nie tylko bezpośredni wykonawcy oferujący takie usługi, ale także producenci maszyn, technologii i mediów umożliwiających kreatywny print. Odwiedzający mogli zobaczyć i dotknąć oryginalne wydruki na meblach, przedmiotach codziennego użytku czy innych elementach wyposażenia wnętrz – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine, organizatora targów.

[galeria=”1″]

W tym roku organizator zaprosił drukarnie i agencje reklamowe do konkursu, w którym można wykazać się właśnie kreatywnym podejściem do druku i wygrać cenne nagrody, w tym, profesjonalny monitor graficzny marki EIZO. Zwycięskie prace uzupełnią w tym roku strefę Be Creative!

 Weź udział w konkursie:

 

Targi reklamy i poligrafii – FestiwalDruku.pl to największa w drugiej połowie roku impreza wystawiennicza dla dostawcy mediów i maszyn. Ponad 250 wystawców zaprezentuje szeroką ofertę produktową, targom towarzyszy szereg imprez towarzyszących.

www.festiwaldruku.pl

KL