Logo

Media & maszynyFestiwal Marketingu

Trwają zgłoszenia do konkursu Złoty Medal

Wystawcy Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku Festiwal Marketingu mogą zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować podczas wydarzenia. Zgłoszenia do konkursu można wysyłać do 14 sierpnia 2025 r.

Specjaliści z rynku reklamy i poligrafii, wchodzący w skład Jury, wytypują najciekawsze produkty, które charakteryzują się nowoczesnością zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych, innowacyjnymi technologiami lub rozwiązaniami, szczególnymi zaletami ekonomicznymi w zakresie zakupu i jego eksploatacji (cena, koszty eksploatacji i serwisu, koszty utylizacji), pozytywnym oddziaływaniem produktu na środowisko, wysoką funkcjonalnością produktu czy jego estetyką.

W skład Jury konkursu Złoty Medal wchodzą przedstawiciele i specjaliści z rynku reklamy i poligrafii:

• Jolanta Ziemniak-Ronke, redaktor naczelna „Świata Druku”,
• Beata Pyś-Skrońska, dyrektor w Polskiej Izbie Opakowań,
• Beata Wielgat, marketing manager w „Poligrafika”,
• Jacek Stencel, prezes PSSiDC,
• Mirosław Pawliński, redaktor naczelny „Świata Poligrafii”,
• Łukasz Łukasiewicz, redaktor naczelny portalu SIGNS.PL,
• Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine.


Regulamin konkursu: TUTAJ.

Formularz konkursowy dostępny jest TUTAJ (plik .docx) oraz TUTAJ (plik .pdf).


Termin wysyłania zgłoszeń do konkursu Złoty Medal – 14 sierpnia 2025 r. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: katarzyna@oohmagazine.pl 


Więcej materiałów w podobnej tematyce przeczytasz TUTAJ.