Logo

Event MIX

Uwolnij swój potencjał biznesowy na InvestPro Poland and Ukraine in Warsaw 2023

Bosco Conference serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji B2B InvestPro Poland and Ukraine in Warsaw 2023, zaplanowanej na 11 grudnia 2023 r., wyjątkowej platformy networkingowej do interakcji z profesjonalistami z branży międzynarodowej areny biznesowej.

Polska, dzięki swojemu strategicznemu położeniu i tętniącemu życiem otoczeniu biznesowemu, jawi się jako wyjątkowy gospodarz międzynarodowych konferencji. Przyjazna atmosfera kraju, dogodna lokalizacja logistyczna, rozwinięta infrastruktura i zaangażowanie w budowanie globalnych relacji biznesowych sprawiają, że jest to idealne miejsce na wydarzenia ułatwiające wymianę wiedzy i współpracę.

Specyfiką tej konferencji jest jej procentowy udział uczestników, który wyraża się następującymi wartościami: 40% – Polska, 20% – Ukraina, 20% – UE, 10% – Zjednoczone Emiraty Arabskie, 5% – USA, 5% – inne. Menagerowie, właściciele firm, sprzedawcy usług korporacyjnych, inwestorzy prywatni, doradcy podatkowi i finansowi, zarządzający majątkiem, dostawcy usług korporacyjnych, prawnicy, bankierzy, HNWI. Z tej okazji odwiedzą duże i średnie firmy handlowe i handlowe, banki, firmy zarządzające aktywami, dostawcy usług powierniczych, prawnicy, audytorzy, firmy konsultingowe, firmy inwestycyjne.

Co więcej, konferencja nie bez powodu nosi nazwę InvestPro Poland and Ukraine in Warsaw. Sytuacja geopolityczna na świecie wyznacza wektor dla społeczności biznesowej. Inwazja Rosji na pełną skalę na terytorium Ukrainy zmusiła wielu ukraińskich przedsiębiorców do przeniesienia swoich przedsiębiorstw za granicę. Polska stała się tym prawdziwym przyjacielem, który podał pomocną dłoń w najtrudniejszych chwilach niepodległej Ukrainy. W rzeczywistości ogromny wysiłek i pomoc oddanych wolontariuszy, rządów czołowych krajów świata, w szczególności Polski, ułatwiły dostosowanie się do nowych reguł gry ukraińskiemu biznesowi za granicą, który również tam kwitnie i wspiera gospodarka ojczystej ziemi. Tak więc na tej konferencji będzie można spotkać wielu ukraińskich biznesmenów, inwestorów, prawników, audytorów, bankierów i innych, którzy obecnie współpracują z zagranicznymi kolegami. Uczestnictwo w konferencjach to coś więcej niż tylko obowiązek zawodowy; to niesamowita okazja do networkingu. InvestPro Poland and Ukraine in Warsaw 2023 zapewnia platformę do nawiązywania znaczących kontaktów, odkrywania potencjalnych klientów i nawiązywania nowych, wartościowych relacji. Konferencja przekracza granice geograficzne, tworząc dynamiczną przestrzeń, w której profesjonaliści mogą się spotykać, dzielić spostrzeżeniami i odkrywać możliwości współpracy.

– Jestem niesamowicie zadowolony, że za każdym razem udaje nam się zjednoczyć tak wiele różnych i dynamicznych osobowości. Wspólna energia i współpraca zawsze dają imponujące rezultaty i jesteśmy naprawdę wdzięczni za możliwość tworzenia połączeń, które wywierają znaczący wpływ – mówi dyrektor generalny Bosco Conference.

Skorzystaj z szansy dołączenia do konferencji InvestPro Poland and Ukraine in Warsaw 2023 z kodem rabatowym  -10% wpisz: OohM. Oferta z kodem rabatowym ważna do 5 grudnia.

Wydarzenie:

Data: 11 grudnia 2023
Miejsce: InterContinental Warsaw

Format konferencji:

  • Konferencja + Wystawa
  • 200+ Delegatów,
  • 12+ prezentacji,
  • 15+ partnerów;
  • Przerwy kawowe, lunch, wieczorny koktajl.

Język roboczy: angielski

Stay tuned! Bosco Conference in LinkedIn | Instagram | Facebook |YouTube | Taplink | Telegram

*Organizator ma prawo odmówić rejestracji. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową lub skontaktuj się z Bosco Conference za pośrednictwem poczty elektronicznej: mailto:bc@bosco-conference.com