Logo

Artykuły Promocyjne

EMB Systems na PROMO SHOW – technologie zdobienia odzieży od Brother & HappyJapan

Firma EMB Systems na najbliższych targach PROMO SHOW pokaże w działaniu: japońskie hafciarki dla biznesu, drukarki do koszulek w technologii DTG oraz DTF, folie i kleje do DTF, termoprasy i wiele innych.

Każdy klient na stoisku EMB Systems znajdzie idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb biznesowych. Znakowanie, customizacja, personalizacja to silne trendy w usługach zdobienia odzieży reklamowej i pracowniczej. Wybór właściwego sprzętu jest kluczowy dla sprawnej realizacji zadań.

Jakie cechy sprawiają, że maszyny od EMB Systems są wyborem optymalnym? To będzie można sprawdzić na targach PROMO SHOW:

  • bardzo prosta obsługa i intuicyjny interfejs,
  • bardzo wytrzymała konstrukcja i zabezpieczenia przed nieumyślnym błędem użytkownika.

Na japońskich markach można polegać.

EMB Systems

– Od 1990 roku zdobywamy doświadczenie i budujemy zaufanie klientów. Zapraszamy na prezentacje sprzętów, które zawsze dobieramy w odpowiedzi na realne potrzeby użytkownika. Starannie szkolimy w zakresie technologii hafciarskich, technologii nadruków bezpośrednich DTG (Direct To Garment) i DTF (Direct To Foil) dostarczając wszelkie akcesoria i dodatkowe materiały (nici, folie, flizeliny, kleje, atramenty…), zapewniając pełną opiekę serwisową. Z entuzjazmem wprowadzamy nowe innowacyjne technologie, aktualnie budujemy kompletną linię sprzętu DTF UV, warto być pierwszym na rynku! Zapraszamy codziennie do naszej siedziby w Warszawie, przy ul. Szczotkarskiej 25, a teraz szczególnie w ramach targów PROMO SHOW na nasze stoisko nr A2 w Hali 3podsumował zespół EMB Systems.

Rejestracja na targi: https://promoshow.pl/#rejestracja


Więcej newsów z branży TUTAJ.