Logo

Event MIX

Jakub Pawlak z HOLO Group jednym z najbardziej wpływowych w branży eventowej

Przedstawiciele środowiska MICE już po raz 12. wyłonili najbardziej wpływowe osobowości branży spotkań i wydarzeń 2023 roku. Jakub Pawlak, prezes HOLO Group, w tym agencji HOLO Events, został nominowany w kategorii Agencja Eventowa.

Plebiscyt MP Power 12 wskazuje osoby, które w 2023 roku miały szczególny wpływ na funkcjonowanie branży eventowej. Wyróżnia profesjonalistów osiągających sukcesy zawodowe w swojej specjalizacji, charakteryzujących się wysokim poziomem etyki zawodowej, jakością działania oraz zaangażowaniem w życie branży. Kandydaci do nagrody zgłaszani byli przez szeroko rozumiane środowisko branżowe. Spośród propozycji każdej grupy (branża, stowarzyszenia branżowe, jury MP Power Awards®) zostały wyłonione osoby z największą liczbą zgłoszeń. To właśnie z nich jury plebiscytu MP Power 12 wybierze złote trójki – czyli wskaże nominacje do tytułu Powera w dwunastej edycji konkursu.

Jakub Pawlak nominowany w #MPPowerAwards w kategorii Agencja Eventowa, zajmuje stanowisko Chief Executive Officer w HOLO Group – jednej z najszybciej rozwijających się grup kreatywnych w Polsce. W HOLO poza zarządzaniem działalnością grupy, osobiście nadzoruje dział organizacji eventów. Przed założeniem HOLO był związany z branżą HoReCa, posiadając udziały w kilkunastu restauracjach i klubach w Polsce.

Z pełną listą nominacji w plebiscycie MP Power 12 w ramach dwunastej edycji konkursu #MPPowerAwards można zapoznać się tutaj.


Więcej newsów z branży TUTAJ.