Logo

Trade marketing

Sukcesy Dawida Kani – żeglarza sponsorowanego przez firmę Rodan

Firma Rodan jest dumnym sponsorem Dawida Kani – zawodnika ŻLKS Kiekrz w olimpijskiej klasie Laser Radia, który z powodzeniem zakończył sezon 2017.

Dla Dawida Kani sezon sportowy 2017 dobiegł końca. Żeglarz może pochwalić się licznymi sukcesami zarówno w kraju, jak i za granicą. Ostatnimi zawodami tego roku były Mistrzostwa Europy Seniorów w Barcelonie, podczas których Dawid zakwalifikował się do złotej grupy. W finale młody żeglarz zdobył wysoką 38 pozycję wśród 127 zawodników-seniorów.

Puchar Europy w niemieckim Warnemünde był dla Dawida srebrny, chociaż do zwycięstwa było naprawdę blisko. Odbywające się w Dziwnowie zawody Pucharu Europy były wyjątkowo udane – Dawid wygrał kwalifikacje młodzieżowe, a wśród seniorów wywalczył trzecią pozycję. W kraju udało mu się także zdobyć srebrny medal na Mistrzostwach Polski w Pucku oraz wicemistrzostwo Polski w grupie seniorów podczas regat w Górkach Zachodnich.

Serdecznie gratulujemy Dawidowi świetnego sezonu i życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku.