Marketing MIX Fyrklӧvern wprowadził na rynek serwis z okazji 100-lecia Niepodległości Polski

Fyrklӧvern wprowadził na rynek serwis z okazji 100-lecia Niepodległości Polski

68
0

W 2018 roku Polska obchodzi wyjątkowy Jubileusz 100-lecia odzyskania Niepodległości. Specjalnie z tej okazji, Fyrklӧvern, jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz, zaprojektowała niezwykły serwis POLSKA 100. Wyjątkowość serwisu docenił już magazyn Dobre Wnętrze, nadając mu tytuł „Top Produkt 2018” przyznawany najbardziej prestiżowym produktom na rynku. Ambasadorką tej niezwykłej zastawy jest Grażyna Brodzińska – światowej sławy śpiewaczka operetkowa, musicalowa i operowa znana nie tylko ze swego pięknego głosu, ale także przywiązania do polskiej tradycji.

Serwis POLSKA 100 to bardzo ważny projekt dla naszej firmy – mówi Katarzyna Gorzkowska-Pasek, Dyrektor Generalny Fyrklӧvern Polska. To nie tylko piękny i elegancki serwis obiadowy, ale przede wszystkim, wspaniała pamiątka, która będzie przypominała kolejnym pokoleniom o odzyskaniu przez Polskę Niepodległości. Do projektu, nieprzypadkowo zaprosiliśmy Panią Grażynę Brodzińską – niezwykłą artystkę, Pierwszą Damę Polskiej Sceny Muzycznej i perfekcjonistkę w każdym calu. Od lat, z dumą reprezentuje ona Polskę za granicą i z niecodzienną elegancją oraz klasą popularyzuje naszą kulturę.

 

Warte podkreślenia jest to, że Grażyna Brodzińska z przyjemnością zaangażowała się w ten wyjątkowy projekt. Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej oraz aktorka i tancerka, słynie nie tylko z nadzwyczajnego kunsztu artystycznego, ale także z zamiłowania do polskiej tradycji i sztuki. Jestem dumna, że ekskluzywny serwis POLSKA 100, którego mam zaszczyt być Ambasadorką, został stworzony specjalnie po to, aby upamiętnić przypadającą w 2018 roku setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości – mówi artystka.

Wprowadzeniu na rynek serwisu Fyrklӧvern – POLSKA 100 towarzyszy silna kampania w prasie, internecie oraz działania PR. Na uwagę zasługuje również fakt, że Fyrklӧvern jest w tym roku partnerem plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia 2018.

Fyrklövern to jedna z największych skandynawskich firm w branży luksusowej porcelany, szkła i dekoracji wnętrz. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku i od tamtego czasu, dostarcza produkty najwyższej jakości w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii. W Polsce, firma jest obecna od 2014 roku.

Więcej informacji na temat serwisu na stronie POLSKA 100 oraz www.fyrklovern.pl

MW