Marketing MIX Kamil Stoch w kampanii reklamowej Visa na Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018

Kamil Stoch w kampanii reklamowej Visa na Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018

43
0

Trwa kampania reklamowa Visa związana z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi PyeongChang 2018, której bohaterami są zawodnicy Team Visa. Wśród sportowców występujących w spotach reklamowych znalazł się Kamil Stoch, który w Pjongczangu broni medali olimpijskich zdobytych podczas poprzednich Igrzysk. Motywem przewodnim kampanii jest ciągłe przesuwanie granic przez sportowców, którzy z determinacją dążą do spełnienia swoich sportowych marzeń podczas Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

Kampania, która obejmuje emisję spotów w telewizji, internecie oraz poprzez kanały mobilne, a także za pośrednictwem mediów społecznościowych, jest częścią szerszych działań sponsoringowych Visa związanych z Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi PyeongChang 2018.

Spoty wykorzystywane w kampanii przygotowano w kilku wersjach: 15-sekundowej, 30-sekundowej oraz 60-sekundowej.

Kilka dni przed oficjalnym startem kampanii spoty zostały opublikowane w mediach społecznościowych na profilach zawodników Team Visa. W tej grupie olimpijczyków i paraolimpijczyków, przedstawicieli 21 krajów i 15 dyscyplin sportowych, znalazł się również reprezentant Polski w skokach narciarskich, Kamil Stoch.

– Olimpijczycy i paraolimpijczycy dążąc do spełnienia swoich sportowych marzeń nieustannie pracują nad tym, aby stawać się coraz lepszymi sportowcami i coraz lepszymi ludźmi. W Visa również staramy się systematycznie przesuwać granice – te związane z nowoczesnymi płatnościami. Wspieranie uczestników Igrzysk odzwierciedla nasze ciągłe dążenie do tworzenia innowacji – mówi Jakub Kiwior, dyrektor generalny na Polskę i Węgry, Visa.

Visa jest również oficjalnym partnerem płatniczym Stref Kibica Eurosportu Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Strefy, które wystartowały 8 lutego br., dzień przed ceremonią otwarcia Igrzysk w Pjongczangu, są zlokalizowane w Wiśle i Karpaczu. Kibice i miłośnicy sportów zimowych mogą tam nie tylko wspólnie przeżywać emocje związane z Igrzyskami Olimpijskimi – czeka na nich również wiele innych atrakcji, m.in. strefa gier VR, możliwość skorzystania z aplikacji Snappie oraz liczne konkursy. Strefy są otwarte codziennie od 11:00 do 21:00, aż do zakończenia Igrzysk – 25 lutego br.

– Trzymamy kciuki za Kamila i życzymy mu powodzenia w najważniejszych startach tego sezonu. Mamy nadzieję, że wspierając go, pomożemy mu spełnić marzenia i uzyskać jak najlepszy wynik – dodaje Jakub Kiwior, Visa.

Ubieralne urządzenia płatnicze i zarządzanie infrastrukturą płatniczą podczas PyeongChang 2018

Specjalnie z myślą o Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Visa zaprezentowała trzy rodzaje ubieralnych urządzeń płatniczych. Dzięki działającym w technologii NFC rękawiczkom, pamiątkowym naklejkom i przypinkom olimpijskim, kibice i zawodnicy mogą dokonywać szybkich, bezpiecznych i wygodnych płatności zbliżeniowych. Gadżety są do kupienia w automatach Visa umieszczonych w supermarketach olimpijskich. Jako partner Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018 w dziedzinie technologii płatniczych, Visa obsługuje i zarządza całą infrastrukturą i siecią płatniczą na wszystkich obiektach olimpijskich.

O przenikaniu się świata reklamy i sportu, sponsoringu sportowym i wspópracy ze sportowcami przeczytacie w najnowszym wydaniu OOH magazine. Najnowszy numer można pobrać bezpłatnie: TUTAJ.

www.visaeurope.com

www.visa.pl

JK