Aktualności PPH Kopeć Import-Export dołączył do PIAP

PPH Kopeć Import-Export dołączył do PIAP

289
0

Polska Izba Artykułów Promocyjnych w lutym br. powiększyła się o firmę PPH Kopeć Import-Export właściciela marki Came-pocket.

– Główną motywacją przystąpienia do PIAP była możliwość zaprezentowania naszego innowacyjnego produktu wśród firm z branży reklamowej. Uważam, że dla podmiotów, które wchodzą dopiero na rynek artykułów reklamowych, jest to najlepsze miejsce do zaistnienia i pozyskania wiarygodnych partnerów handlowych– mówi Zygmunt Kopeć, właściciel PPH Kopeć Import-Export.

Firma PPH Kopeć Import-Export jest właścicielem marki Came-pocket, pod którą produkuje i sprzedaje bezpieczne portfele na maski. Portfel Came-pocket jest to innowacyjny produkt w skali światowej, jego wzór został zastrzeżony i jest prawnie chroniony w 27 krajach Unii Europejskiej. Portfel ze wglądu na możliwości zadruku jego całej powierzchni posiada ogromny potencjał promocyjny, dlatego oprócz walorów praktycznych świetnie sprawdza się w roli firmowego gadżetu. Ma on specjalnie zaprojektowaną kieszeń na maski wyłożoną tkaniną antybakteryjną, natomiast dwie kieszenie na karty są chronione blokadą RFID. Produkt jest odpowiedzią na potrzeby obecnych czasów i stanowi świetną propozycję dla wielu firm i korporacji z różnych branż.

Dodatkowe informacje dostępne TUTAJ.

 

AS