Logo

Marketing MIXEvent MIX

Konferencja I ❤ marketing & technology już lada moment!

Już za kilka dni, bo 18-20 maja 2022 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji – I ​​❤ marketing & technology. Event odbędzie się stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy, ale można wziąć w nim udział również online. Zostały ostatnie dni, aby kupić bilety na to wydarzenie.

Konferencja potrwa trzy dni i wystapi na niej w sumie 60 prelegentek i prelegentów. I ❤ marketing & technology to przede wszystkim dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy występujący to ekspert w swojej dziedzinie, a na przekazanie cennych wskazówek ma jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne. Co więcej, prelegentki i prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, a o ich wynagrodzeniu decyduje publiczność, która ocenia wszystkie prelekcje. Ciekawym uzupełnieniem prezentacji będą panele dyskusyjne, podczas których występujący odpowiedzą na pytania publiczności.

Konferencja została podzielona na kilka ścieżkek tematycznych:

  • I ❤social media – konferencja skupiająca się działaniach organicznych oraz reklamowych, a także nadchodzących trendach w mediach społecznościowych.
  • I ❤ tech (NOWOŚĆ!) – konferencja o technologiach przyszłości: NFT, metaverse, web 3.0., defi 2.0, blockchain, crypto, dao/tokenomia.
  • I ❤marketing – konferencja omawiająca tematy takie jak: strategia marketingowa, budowanie marki oraz relacje z klientami.
  • I ❤tv & video  (NOWOŚĆ!) – konferencja dotycząca zarówno dużych kampanii telewizyjnych, jak i produkcji internetowych tworzonych przy ograniczonym budżecie.
  • I ❤seo & content – konferencja poświęcona zagadnieniom związanym z tworzeniem i dystrybucją treści oraz pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych.

Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie obszar. Uczestnicy mają do wyboru bilety zarówno na pojedyncze dni, jak i pakiety dwu oraz trzy dniowe.

Zaletą konferencji jest również to, że są tutaj przedstawiciele zarówno korporacji, MŚP, jak i agencji marketingowych. Dzięki temu networking stoi na bardzo wysokim poziomie, a wiele spotkań biznesowych można odbyć w czasie samego wydarzenia.

Aby dowiedzieć się więcej o konferencji, warto zajrzeć na stronę internetową ilovemkt.pl

OOH magazine jest partnerem medialnym wydarzenia.